Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Єдиний інформаційний день: Ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо розширення повноважень територіальних громад та недопущення збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги

v               На останньому засіданні Комітету економічних реформ Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України напрацювати конкретні кроки щодо передачі більш широких прав та функцій на регіональний рівень. 

 

v                 Президент вимагає справедливого розподілу ресурсів регіонального розвитку Державного бюджету, аби уникнути перекосів при фінансуванні місцевих програм та забезпечити сталий розвиток усіх територій.

 

v               Першим кроком до суттєвого розширення повноважень територіальних громад є уведення в дію нових Бюджетного та Податкового кодексів, які надали регіонам більше самостійності.

 

v               Так, вже в минулому році 100% плати за землю залишалося у місцевих бюджетах, а єдиний податок почав зараховуватися до бюджету розвитку і став вагомим джерелом наповнення місцевих скарбниць, а відтак – і реалізації соціальних програм. 

 

v               Ще одним нововведенням у бюджетній політиці стало повернення місцевим бюджетам 50% понадпланових надходжень податку на прибуток підприємств, який раніше стовідсотково перераховувався до Держбюджету. Попередній підрахунок показує, що за підсумками 2011 року повернення Сумській області складе близько 65 мільйонів гривень, які будуть використані на реалізацію місцевих соціальних програм.

 

 

v               Президент України Віктор Янукович уже у січні 2012 року вимагає від Уряду переглянути питання розподілу в Держбюджеті-2012 року коштів на розвиток регіонів, і наголошує на важливості постійного вдосконалення справедливого розподілу бюджетних ресурсів. Це вселяє в нас надію на те, що всі соціальні об’єкти, будівництво яких заплановане на 2012 рік в Сумській області (обласний діагностичний центр, Охтирська ЦРЛ, Конотопський пологовий будинок та дитяча поліклініка, капітальний ремонт театру ім. М.С.Щепкіна та ін.) буде завершено вчасно.

 

v               Передача реальних самоврядних повноважень місцевим громадам сприятиме стабільному розвитку регіонів, позначиться на вдосконаленні адміністративних послуг, яких потребують люди. (Наприклад, в Конотопі відкрито центр адміністративних послуг. Перелік питань, з якими працює центр досить широкий, зокрема: 

-                              компенсаційні виплати постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС,

-                              оформлення та виплата субсидій, державних допомог,

-                               соціальний захист інвалідів та ветеранів,

-                              легалізація та реєстрація громадських організацій тощо.

Робота цієї установи сприятиме налагодженню ефективної взаємодії органів влади з жителями області, забезпечить функціонування постійно діючої системи інформаційного забезпечення жителів району, дозволить максимально спростити організацію і технологію надання адміністративних послуг.)

 

v               Найближчим часом подібні центри буде відкрито в усіх районах області. 

 

v               У 2012 році більшість реформ здійснюватиметься в регіонах – тож завдання влади – оптимізувати діяльність місцевих владних структур, управлінь та служб. 

 

v               Розвиток регіонів напряму пов’язаний з бюджетним процесом. Важливою складовою Державного бюджету, як і раніше, залишається ЦІНА НА ГАЗ.  

 

v               І хоча економіка Сумщини не є енергетично залежною, завищені платежі за стратегічний ресурс негативно впливають на результати діяльності підприємств області та платоспроможність жителів регіону.  

 

 

v               Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ доручив виконавчій владі не допустити зростання тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, незважаючи на високу вартість природного газу внаслідок газового контракту 2009 року.

 

v               З метою недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення Сумської області у 2011 році проведені перерахунки у різниці в тарифах підприємствам теплоенергетики на суму 80,8 мільйона гривень.

 

 

v               У 2012 році ЦІНА НА БЛАКИТНЕ ПАЛИВО ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ПІДВИЩУВАТИСЯ НЕ БУДЕ

 

v               Реформи, започатковані Главою держави, – шлях до політичної стабільності та економічного процвітання країни. Над їх повномасштабним втіленням ми працюватимемо і в подальшому. 26.01.2012 19:50

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"