Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом



 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Єдиний інформаційний день:

В області розроблені та виконуються:

- Програма розвитку агропромислового комплексу Сумської області до 2015 року, затверджена рішенням Сумської обласної ради від 27.05.2011;

- Програма розвитку сільських територій Сумської області на період до 2020 року, затверджена рішенням Сумської обласної ради від 30.03.2012.

У всіх категоріях господарств області за січень-серпень 2012 року вироблено валової продукції сільського господарства на суму 4013,0 млн. гривень, що складає 112,1% до відповідного періоду попереднього року, в т.ч. продукції рослинництва - 2692,1 млн. гривень (116,8%), продукції тваринництва – 1320,9 млн. гривень (103,7 %).

Середньомісячна заробітна плата одного працівника, зайнятого в сільському господарстві області за січень - серпень 2012 року становить 1878 гривень, у порівнянні з попереднім роком вона підвищилася на 19 %.

Щорічно збільшуються доходи власників земельних паїв, зростає відсоток орендної плати за оренду земельних паїв. За 8 місяців цього року середній розмір орендної плати за користування земельними паями зріс із 2,73% до 2,8% від грошової оцінки землі.

Валовий збір зерна у всіх категоріях господарств очікується в межах 2,5 млн.тонн, у тому числі - 664,5 тис.тонн пшениці, що повністю забезпечить продовольчу безпеку області.

У всіх категоріях господарств області з початку року збільшилося поголів’я великої рогатої худоби на 19,6 тис.голів і станом на 01.09.2012 року складає 179,3 тис.голів, свиней - на 9,9 тис.голів (165,6 тис.голів), овець та кіз - на 9,1 тис.голів (48,7 тис.голів), птиці - на 1955,0 тис.голів (5846,7 тис.голів).

За звітний період вироблено (реалізовано) 35,1 тис.тонн м’яса, що становить 100,9% до відповідного періоду 2011 року та 297,1 тис.тонн молока (102,6%). Виробництво яєць склало 259,5 млн.штук (107,9%).

У сільськогосподарських підприємствах надій на корову склав 2971 кг, що більше на 307 кг проти відповідного періоду 2011 року, середньодобові прирости великої рогатої худоби - 469 г (більше на 46 г), свиней - 386 г (більше на 64 г), яйценосність птиці склала 165 штук яєць на курку-несучку (більше на 13 шт).

Для збільшення обсягів виробництва тваринницької продукції, нарощування поголів’я худоби та птиці, вирішення проблеми якості тваринницької продукції в Сумській області Програмою розвитку агропромислового комплексу області на період до 2015 року визначені заходи щодо будівництва доїльних залів, молочних комплексів, комплексів із виробництва свинини та реконструкції існуючих тваринницьких приміщень.

На сьогодні в області функціонує 33 сільськогосподарські підприємства з поголів’ям корів від 400 до 1200 голів, де діє 16 сучасних доїльних залів та 82 молокопроводів, що дозволило збільшити обсяги виробництва молока з високими показниками якості (45% від загального виробництва), а саме класу «екстра» та вищого ґатунку, а це позитивно впливає на формування закупівельних цін.

Згідно з планами протягом 2012 року планується реалізація 91 проекту загальною вартістю 575 млн.гривень.

Це 36 тваринницьких об’єктів загальною вартістю 89 млн.гривень, 24 об’єкти харчової промисловості загальною вартістю 39 млн.гривень та 31 об’єкт інфраструктури аграрного ринку загальною вартістю 446 млн.гривень.

З початку року в галузі тваринництва введено в дію 11 тваринницьких об’єктів загальною інвестиційною вартістю 34,6 млн.гривень.

В області продовжується робота із завершення будівництва і реконструкції 25 тваринницьких об’єктів. Крім того, проводиться робота на інших об’єктах, передбачених Програмою розвитку агропромислового комплексу Сумської області до 2015 року, основними завданнями якої визначено забезпечення позитивної динаміки виробництва агропромислової продукції та підвищення її якості, впровадження у виробництво сучасних енергозберігаючих технологій.

Для забезпечення регіону якісною продукцією власного виробництва та підвищення конкурентоспроможності продукції тваринництва в межах кластеру молочного скотарства в ТОВ «УГАК» Шосткинсього району (с.Чапліївка) завершена реконструкція молочно-товарної ферми на 200 голів та введено в дію молокопровід, в ТОВ «Яструбщанське» Глухівського району проведено технічне переобладнання тваринницького приміщення на 180 голів з введенням молокопроводу, в Роменській філії ПрАТ «Райз-Максимко» (с.Погожа Криниця) завершено будівництво тваринницького приміщення на 250 голів з введенням молокопроводу, в Буринській філії ПрАТ «Райз-Максимко» (с.Хустянка) введено в експлуатацію молокопровід, в ТДВ «Маяк» Тростянецького району введено в дію ІІ чергу молочного комплексу з доїльним залом на 537 голів, в ТОВ АФ «Владана» Сумського району введено в дію доїльний зал у родильному відділенні, в ТОВ «Сумський бекон» Сумського району (с.Кровне) введено в дію 3 пташника на 30 тис.голів індиків.

Розпочато роботу із будівництва молочного комплексу на 800 голів корів у ПСП АФ «Піонер» у с.Чупахівка Охтирського району.

У межах кластеру свинарства введено в дію свинокомплекси в ТОВ АК “Маяк” Сумського та ТОВ “АХ” Лебединського районів, у ТОВ «Ряснянське» Краснопільського району проводиться реконструкція свинотоварного комплексу.

У ТОВ «Агробізнес ТСК» Недригайлівського району завершується будівництво овочесховища потужністю 10 тис.тонн. У фермерському господарстві «Міщенко» Конотопського району проводиться добудова картоплесховища загальною проектною вартістю близько 2 млн. гривень.

В області продовжується робота з модернізації та впровадження новітніх технологій приймання та зберігання зерна зерновими складами області та розширення інфраструктури зернового ринку.

У ТОВ «Шалигінське» Глухівського району введено в дію першу чергу потужністю 20 тис.тонн сучасного високотехнологічного елеваторного комплексу (загальна потужність - 80 тис.тонн, вартість проекту - 100 млн. гривень). У ТОВ «Вітчизна» Конотопського району введено в дію другу чергу елеватора потужністю 15 тис.тонн. Завершується будівництво третьої черги елеватора в ПАТ Компанії «Райз» Сумського району потужністю 180 тис.тонн загальною вартістю 35 млн. гривень.

У 2012 році розпочато будівництво елеваторів у ТОВ «Агробізнес ТСК» ємністю 100 тис.тонн загальною вартістю до 46 млн. гривень та ТОВ «Урожайна країна»» Роменського району потужністю 45 тис.тонн загальною вартістю 40 млн. гривень.

З початку цього року введено в дію 16 об’єктів харчової промисловості загальною інвестиційною вартістю 98 млн. гривень

В області широко запроваджено проведення виставково-ярмаркових заходів, до участі в яких залучаються сільськогосподарські і переробні підприємства та приватні домогосподарства.

За 8 місяців цього року головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено 5 обласних виставково-ярмаркових заходів. Всього в області за цей період було проведено 1006 виставково-ярмаркових та торгових днів. 



11.10.2012 11:11

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua




 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"