Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Єдиний інформдень: "Реалізація державної політики у сфері фізичної культури і спорту в Сумській області у рамках виконання Стратегії «Нова Сумщина -2015"

Нині спорт на Сумщині набирає обертів, про що яскраво свідчать тріумфи наших атлетів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

За 2012 рік збірні команди області та представники Сумщини у складах збірних команд України вибороли 471 медаль, у тому числі 162 золотих, 141 срібних та 168 бронзових. 

До складу збірних команд України від Сумської області входять 175 спортсменів з олімпійських видів спорту, з них 33 – представники зимових,
142 – літніх олімпійських видів спорту, які гідно представляють область на міжнародній арені.

У всесвітніх спортивних іграх TAFISA ( ігри з неолімпійських видів спорту), які відбулися у Литві у складі збірної команди України у змаганнях з радіопеленгації Ельвіра Ничпорук  виборола срібну та бронзову нагороду, Руслан Надточій також став бронзовим призером.

Спортсмени області брали участі у чемпіонатах світу та Європи, Кубках та Європи з біатлону, вільної боротьби, пляжного волейболу, спортивної радіопеленгації та радіоорієнтування, панкратіону та карате, стрільби з луку, боксу, легкої атлетики, де вибороли 82 медалі, у тому числі 20 золотих, 29 срібних та 33 бронзові.

За підсумками чемпіонатів світу з панкратіону (Польща) Синявіна Вікторія отримала ліцензію на участь у Всесвітні ігри єдиноборств, які пройдуть у 2013 році в місті Санкт-Петербурзі.

Найяскравішими спортивними подіями 2012 року стали :

участь чотирьох представників області у ХХХ літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні та здобуття Тарасом Шелестюком бронзової олімпійської нагороди з боксу;

перемога команди Сумської загальноосвітньої школи № 18  у Національному Кубку шкільного футболу Євро-2012;

вихід команди ПФК «Суми» до першої ліги чемпіонату України з футболу та успішний її виступ;

відкриття алеї Олімпійської слави;

введення в експлуатацію дитячого футбольного центру «Барса»;

проведення змагань етапу Кубка України з ралі-рейду «Баха 1000» та трофі-рейду «Partizan Trophy 2012».

Спорту і фізичній культурі  приділяється багато уваги, насамперед через збільшення кількості і підвищення якості спортивних заходів, насамперед, проведення в області великої кількості змагань Всеукраїнського та міжнародного рівнів. На території області протягом поточного року було проведено відкритий чемпіонат Європи, чемпіонат світу серед юніорів та чемпіонат світу серед ветеранів з орієнтування на лижах; Кубок Європи з судомодельного спорту; відбірковий турнір на Кубок Президента України з єдиноборств; 17 чемпіонатів України з чотирьох олімпійських та 13 неолімпійських видів спорту, шість Кубків України з легкої атлетики, спортивного туризму, дзюдо, хокею на траві, спортивного орієнтування; Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті майстра спорту України міжнародного класу Р.Звонкова та заслуженого тренера України І.Бушмельова; десять навчально-тренувальних зборів членам збірної команди України з легкої атлетики, пляжного волейболу, біатлону, хокею на траві.

Разом з обласними федераціями з видів спорту проведено 53 обласних змагання серед спортсменів різних вікових груп з олімпійських (волейбол, дзюдо, веслування на байдарках і каное, веслувальний слалом, легка атлетика, кінний спорт, футбол, лижні гонки, біатлон, ковзанярський спорт, важка атлетика, тхеквондо ВТФ, плавання, велоспорт, легка атлетика, бокс, боротьба вільна та греко-римська, кінний спорт, теніс, художня гімнастика) та неолімпійських (аеробіка, пауерліфтинг, пейнтбол, спортивне орієнтування, спортивна акробатика, шахи, шашки, карате, панкратіон, кікбоксинг) видів спорту, в яких взяли участь понад 3 тисяч учасників.

Також у 2012 році проведені змагання на Кубки голови обласної державної адміністрації з біатлону, лижних гонок, кінного спорту, легкої атлетики, художньої гімнастики, панкратіону, спортивної аеробіки, волейболу пляжному та дзюдо.

Сьогодні влада  ставить одним із пріоритетів створення належних умов для занять фізичною культурою і спортом.

Тому в області  збережена та  постійно розвивається мережа ДЮСШ, протягом 2012 року відкрито 3 дитячо-юнацьких спортивних школи обласного значення, на сьогодні їх працює 58 і охоплює понад 17 тисяч дітей та молоді, що становить 15,1 відсоток від загальної кількості учнівської молоді та є другим показником по Україні після Харківської області (середній відсоток по Україні 12,7).

Здійснюються практичні заходи щодо покращення матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Завершується будівництво спортивного залу для ігрових видів спорту та адміністративного корпусу з кімнатами готельного типу на стадіоні «Локомотив» дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі міста Конотоп. Відремонтовано спортивний зал районної дитячо-юнацької спортивної школи Буринського району.

У місті Суми завершено капітальний ремонт тенісних кортів у міському парку відпочинку ім. Кожедуба, спортивного залу з боксу на стадіоні «Авангард» дитячо-юнацької спортивної школи «Фрунзенець».

15 жовтня 2012 року введено в експлуатацію дитячий футбольний центр «Барса», до інфраструктури якого входить чотири сучасні футбольні поля зі штучним покриттям, адміністративна будівля зі спортивним залом, дитяче кафе тощо, що дає змогу залучити до занять футболом понад 1000 дітей та підлітків в місті Суми. Також будуть відкриті філії в містах та районах області, що дозволить додатково залучати до занять футболом майже 3,5 тис. дітей та підлітків. На реконструкцію об’єкта витрачено понад 15 млн. гривень, з яких 7,7 млн. гривень – з обласного і бюджету міста Суми та понад 7 млн. гривень – позабюджетних коштів.

Для покращення матеріально-спортивної бази побудовано багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям у
смт Вороніж Шосткинського району та місто Конотоп, тенісні корти у містах Суми та Кролевець, хокейні майданчики у містах Охтирка, Шостка, Лебедин та селі Ворожба Лебединського району, баскетбольний майданчик у місті Кролевець, футбольне поле у селі Алтинівка Кролевецького району. Введено в експлуатацію спортивний зал у місті Дружба Ямпільського району. Відремонтовано та реконструйовано 4 стадіони − «Дружба» міста Глухів, «Електрон» міста Путивль, ім. Куца міста Тростянець, «Колос»
смт Краснопілля, культурно-спортивний комплекс «Колос» смт Недригайлів.

Загалом протягом 2012 року побудовано 7, реконструйовано 7, відремонтовано 10 спортивних об’єктів.

За попередніми підсумками рейтингу Державної служби молоді та спорту України з олімпійських видів спорту Сумська область посідає перші місця з літніх та зимових видів спорту серед областей своєї групи.

Фізичною культурою і спортом в області займається майже 168 тис. осіб або 14,6 % населення області, що є сьомим показником по Україні (середній показник по державі – 13,65% ).

Основними проблемами розвитку фізичної культури і спорту залишається недостатнє фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл на проведення учбово-спортивної роботи та матеріально-технічне забезпечення.

Не в достатній кількості створюються центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Потребують відновлення районні організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у Краснопільському, Роменському, Середино-Будському, Ямпільському, Кролевецькому, Лебединському районах.

З метою залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, забезпечення максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді в дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та створення умов для занять фізичною культурою і спортом визначені наступні завдання у 2013 році:

відкриття в області Державного центру олімпійської підготовки з біатлону;

початок будівництва критої льодової арени в місті Суми;

відкриття філій  ДЮСШ «Футбольний центр «Барса» в містах та районах області;

забезпечення розвитку олімпійських, неолімпійських видів спорту;

оновлення спортивної матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту, зокрема дитячо-юнацьких спортивних шкіл і загальноосвітніх навчальних закладів;

розвиток фізичної культури і спорту у навчально-виховній сфері, за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, у тому числі серед сільського населення.

Виконання цих завдань дозволить забезпечити збереження передових позицій, успішної участі спортсменів області в міжнародних та всеукраїнських змаганнях; підвищення рівня залучення до змістовного дозвілля та відпочинку населення; покращання якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах; створення умов для розвитку резервного спорту та ефективного поповнення складу збірних команд області. 24.01.2013 12:55

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"