Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Дивосвіт своїми руками

Черговим доказом того, що Шостка – місто, багате на талановитих і неординарних людей, стала презентація 15 листопада в центральній міській бібліотеці дебютної персональної декоративно-мистецької виставки «Дивосвіт своїми руками»  майстринь Паш’ян Віри Михайлівни та Ключникової Світлани Михайлівни.

 

Віра Михайлівна представила  відвідувачам 25  дивовижних картин, вишитих бісером. У її творчому доробку –  вишиті ікони, портрети, пейзажі, квіти.

«Близько трьох років стараюся свій вільний час проводити в дружбі з бісером – вишивати картини. Тут моє серце, натхнення, спокій і насолода.  Адже  картини з бісеру привабливі, спокусливі, фантастичні. Вони прикрашають мій домашній побут. Сама підбираю кольори для вишивки. А ще картини – гарний дарунок для близьких людей», – говорить майстриня.

 

Світлана Михайлівна любить експериментувати.  Вона опанувала різні техніки прикладної творчості: макраме, декупаж, в’язання, вишивка, квілінг, тощо.

ЇЇ плетені речі, біжутерія, жіночі сумочки, представлені на виставці,  – яскраве свідчення того, що  майстриня, не покладаючи рук, творить неперевершену красу.

 

Світлана Михайлівна вважає, що сьогодні ручна робота – це тренд. Вона дає можливість для самовираження, адже ці маленькі шедеври самобутні, індивідуальні. А ще – це найкращий подарунок.

 

Виставка буде тривати середини грудня.

 

 

 16.11.2016 16:47

Источник: Міська ЦБС http://cbstolstogo.ucoz.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"