Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Єдність як запорука сили України

21 січня 2016 року з  нагоди Дня Соборності України в Центральній міській бібліотеці  відбувся захід "Єдність як запорука сили України".

 

«Цього року День Соборності України є першим у низці свят ( 20 – та річниця Конституції України, 25 – та річниця проголошення незалежності України), що  утверджують для українців цінність ідеї власної державності», - наголосила провідний спеціаліст бібліотеки ім. Л.Толстого Четверикова Тамара Станіславівна.

 

Про історичну складову цього свята  розповідав молодший науковий співробітник шосткинського краєзнавчого музею Григорьян Микола Володимирович. «Ми вже тоді мали змогу увійти в коло цивілізованих  європейських держав і посісти в ньому належне місце. Не судилося...».

 

 

«Минуло майже століття, однак на часі  та ж проблема солідарності, соборності, єдності України» - таку думку висловила Кобизєва Алла Василівна, власні вірші патріотичної тематики прочитав Радохлєб Іван Микитович.

 

Голова обласного осередку Міжнародного товариства з прав людини Скорик Михайло Миколайович згадав про патріотичні сили України, які ще до здобуття Україною незалежності намагалися відродити історичні події.

 

Присутні на заході   в єдиному патріотичному пориві висловили надію, що дуже скоро під знаменами прапора соборної української держави запанує мир, єдність і взаємоповага.

 22.01.2016 11:28

Источник: ЦБС http://cbstolstogo.ucoz.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"