Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

До Дня соборності України

Україна… Вперше озвалась вона рідною мовою з глибини 14 століття і залунала багатоголосо в думках  і піснях. На довгих і стрімких шляхах історії вона мужньо відстоювала своє право на існування. 

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки.

 

Офіційно в Україні день Соборності відзначають з 1999 року. Щороку 22 січня весь український народ вдячно згадує тих героїв, які боролися за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

 

В Центральній дитячій бібліотеці  на відділі обслуговування дітей 5-9 класів  сьогодні пройшов  історичний календар «За Україну, за її волю».  Дітям була показана мультимедійна презентація «Соборна Україна – єдина і неділима» з документальними кадрами тих далеких подій. Бібліотекарі розповіли дітям  про історичні передумови об’єднання українських земель, гортаючи історичний календар  від самого  початку створення держави до Революції гідності 2013 року. З задоволенням учні  11 школи-6 го класу змагалися у  історичній вікторині «Як я знаю українську історію» та знайомилися з книжковою інсталяцією «В єдності- наша сила» яка була оформлена в бібліотеці.

 

 

 

 

 

 

 

 22.01.2018 15:01

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"