Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

До уваги! Щодо нарахування плати за послуги з централізованого опалення

На даний час в місті послуги з централізованого теплопостачання надають ТОВ "ШП "Харківенергоремонт", ТОВ "Шостка-тепло", КП "ШКЗ "Імпульс".

 

Підприємство ТОВ "ШП "Харківенергоремонт" є ліцензіатом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення встановлені постановою НКРЕКП від 10.12.2018р. №1777 (зі змінами у редакції постанови НКРЕКП від 05.02.2019р. №143):

 

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1602,52 грн/Гкал, з урахуванням податку на додану вартість,
- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 43,90 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення, з урахуванням податку на додану вартість.

 

Тарифи для ТОВ "Шостка-тепло" та КП "ШКЗ "Імпульс" встановлюються органом місцевого самоврядування - виконавчим комітетом Шосткинської міської ради (рішення виконкому від 28.12.2018р. №403).

 

Тарифи на послуги з централізованого опалення для ТОВ "Шостка-тепло" становлять 1660,44 грн./Гкал з ПДВ, 43,82 грн./м.кв. з ПДВ;
для КП "ШКЗ "Імпульс" - 1482,49 грн./Гкал з ПДВ, 43,26 грн./м.кв. з ПДВ.

 

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (Постанова КМУ від 21.07.2005р. №630): "У разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі (об'єму) квартири (будинку садибного типу)"

 

Нарахування за послуги з централізованого опалення здійснюються підприємствами - надавачами послуг з теплопостачання.

 

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» підприємствам надаслани листи щодо необхідності здійснення перерахунку нарахувань за грудень 2019 року (у зв'язку зі зниженням ціни на природний газ), а також проводити щомісячний перерахунок у січні – квітні 2020 року в залежності від фактичної ціни природного газу.15.01.2020 16:11

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"