Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ДО НОВОЇ ЗУСТРІЧІ, "КАЗКА"!

Протягом десяти днів новорічні канікули перетворилися для Шосткинських дітлахів на справжню казку. Саме стільки тривав у Шосткинському Центрі естетичного виховання черговий дитячий кінофестиваль «Казка». На великому екрані, у високій якості дітям пропонувалися новинки світового кінопрокату, а також старі – добрі кінофільми та мультфільми. Відвідувачі «Казки» стверджують, що на великому екрані вони сприймаються зовсім по іншому.

Закриття «Казки» відбувалося у заповненій залі. Дитячі оченята зазирали на сцену, там сяяла вогниками новорічна ялинка. То ж, співали, танцювали і грали разом з нею. А ще відгадували загадки, брали участь у святковій призовій  вікторині. А трохи згодом грали у сніговий волейбол. Та, виявилося, що величезні повітряні кульки мають номери, а номери відповідають номерам призів. Діти – щасливчики виходили на сцену, вітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, отримували подарунки і брали участь у фотосесії для сайту ЦЕВ.

Наостанок, для юних кіноманів було продемонстровано мультфільм «Головоломка», після якого всі розійшлися по домівках, щоб чекати на зустріч з новою «Казкою».

 

Але, це не остання казка для наших городян в новорічні дні цього року.

 

15 січня 2016 року ми запрошуємо всіх бажаючих на    хореографічну програму - концерт: Dance-fest - ШОСТКА "Відродження Сумщини – справа молодих", яка  відбудеться у Центрі естетичного виховання  о 17-00 годин.

 

17 січня 2016 року  Шосткинській народний театр запрошує на виставу "Новий рік у Призрак-холі". Режисер:  Разломова Світлана Петрівна, керівник "Зразкового художнього колективу"  театру "Дзеркало" Центру естетичного виховання, чекаемо вас  о 14.00         

Заходи відбудуться  у залі Центру естетичного виховання за адресою,  вул. Карла Маркса,38 

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

 

Фотозвіт12.01.2016 08:40

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/do_novoji_zustrichi_kazka/2016-01-10-632
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"