Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

До відома громадських організацій та благодійних фондів, що займаються волонтерською дяльністю!

З метою координації дій та налагодження механізму надання практичної допомоги по інформуванню для подальшої реєстрації громадських організацій та благодійних фондів, що займаються волонтерською діяльністю на території Сумської області, відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність», Указу Президента України від 02.09.2013 №473/2013 «Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо волонтерської діяльності» та розуміючи важливість волонтерського руху для багатьох верств населення, що потребують допомоги, доводимо до вашого відома наступну інформацію.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про волонтерську діяльність» надання юридичній особі статусу волонтерської організації здійснюється центральним органом виконавчої влади у сфері волонтерської діяльності.

Указом Президента України від 02.09.2013 №472/2013 «Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо волонтерської діяльності» Міністерство соціальної політики України визначено як центральний орган виконавчої влади у сфері волонтерської діяльності.

Для отримання статусу волонтерської організації юридична особа звертається до Міністерства соціальної політики України з письмовою заявою від імені цієї юридичної особи.

У заяві зазначаються:

-  назва юридичної особи, яка бажає отримати статус волонтерської організації;

-  її місцезнаходження;

-  поштова адреса;.

-  номери засобів зв'язку, а також, за наявності, адреси офіційного веб-сайту в мережі Інтернет, електронної пошти.

До заяви також додаються: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та копія статуту (положення) юридичної особи (завірена в установленому порядку).

Статут (положення) юридичної особи має містити відомості про напрями діяльності (підпункт 2 пункту 1 статті 11 Закону України «Про громадські об'єднання»), що здійснюються шляхом надання волонтерської допомоги -роботи   та   послуги,   що   безоплатно   виконуються   з   метою   підтримки малозабезпечених, безробітних,  багатодітних, бездомних, інших вразливих верств населення (пункт 3 статті 1 Закону України «Про волонтерську діяльність») тобто має бути зазначено, що громадська організація повинна поширювати свою діяльність не тільки на членів організації, а й на членів громади.

Рішення про надання юридичній особі статусу волонтерської організації, або про вмотивовану відмову в наданні цього статусу, приймається не пізніше п'яти робочих днів з моменту подачі відповідної заяви і надсилається юридичній особі у письмовій формі.

Юридичній особі, якій в установленому цим Законом порядку не надано статус волонтерської організації, забороняється будь-яке використання слів «волонтерська організація» у своєму найменуванні та діяльності.

 24.12.2014 11:03

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/index.php/news/1430-2014-12-18-12-22-11
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"