Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

До відома виробників товарів, робіт та послуг! Проводиться конкурс «100 кращих товарів Сумщини»

Відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2001 року № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 р. № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.03.2011 №204 «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.04.2009 № 175 «Про заходи щодо проведення регіонального конкурсу якості «100 кращих товарів Сумщини» кожного року в області проводиться регіональний конкурс якості продукції «100 кращих товарів Сумщини».

Метою заходу є визначення на конкурсній основі кращих зразків продукції підприємств Сумської області, сприяння виробництву високоякісної і конкурентоспроможної вітчизняної продукції, насиченню цією продукцією ринків України та області.

У зв'язку з підписанням Україною угоди про асоціацію з ЄС потребують додаткової інформаційної підтримки питання якості продукції та приведення у відповідність із європейськими стандартами системи технічного регулювання України.

Організацію та методичне забезпечення регіонального етапу конкурсу, а також проведення широкої просвітницької кампанії в регіоні покладено на Державне підприємство «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

З метою проведення у 2014 році конкурсу на якісно новому рівні, популяризації кращих зразків продукції підприємств Сумської області, а також належної інформаційної підтримки питань, пов'язаних із з підписанням Україною угоди про асоціацію з ЄС, пропонуємо Вам прийняти участь у регіональному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів Сумщини».

 

Повний пакет документів учасника конкурсу «100 кращих товарів Сумщини» можна отримати в ДП «Сумистандартметрологія» за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 101 (к. 707) або на сайті www.gesms.соm.uа, заявки на участь необхідно подати до 25 липня 2014 року.

Інформаційну допомогу для участі в конкурсі можна отримати за телефонами ДП «Сумистандартметрологія»: 33-44-62, 33-35-97, факс 33-33-78.

 

Нарада за участю представників ДП «Сумистандартметрологія» відбудеться 24.07.2014р. о 10-00 годині за адресою м.Шостка, вул. Леніна, 14, каб. 36 (виконком Шосткинської міської ради). Запрошуємо прийняти участь у робочій нараді та надати інформацію щодо участі у конкурсі «100 кращих товарів Сумщини» до 25.07.2014р. до управління економіки Шосткинської міської ради (каб 27/1, тел. 2 20 69, тел./факс 2 24 96).

 11.07.2014 16:39

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"