Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Долаючи відстані: мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги працюють у Шосткинському районі

Всеукраїнський проект «Я маю право!» активно шириться населеними пунктами Сумської області. Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції 5 вересня працювала у Гамаліївській сільській раді Шосткинського району, центром якої є старовинне, з глибоким історичним корінням, село Гамаліївка  та у  селищі Вороніж Шосткинського району.

 

Робота, що здійснюється у рамках Всеукраїнського проекту «Я маю право!», має велике значення для підвищення правової обізнаності громадян

 

З першої хвилини, коли розгорнула роботу мобільна точка, була помітна зацікавленість сільського голови у тому, щоб якнайбільше мешканців громади отримали консультації.

Жителі цього і довколишніх сіл були вражені, наскільки потрібною виявилося спілкування з професійними юристами. Правду ж говорять: правової допомоги багато не буває. Адже життєві ситуації, коли потрібно знати, як діяти, виникають у кожного.

 

Мешканці населених  пунктів  активно спілкувалися з юристами, розповідаючи про свої болючі і проблемні випадки, що потребують правової допомоги.

Консультування громадян, детальний аналіз цих конкретних ситуацій, які стосувалися у переважній більшості спадкових прав, а також земельних правовідносин та соціального захисту, – це надзвичайно важлива робота. Люди, які побували у мобільній точці доступу до безоплатної правової допомоги, дякували за чіткі пояснення, тому що тепер вони впевнені у своїх правах.

 

Особливо цінними для жителів були консультації щодо земельних питань, проблемних ситуацій по захисту прав дітей війни.

 

Були питання, які стосуються конкретних спадкових справ, отож консультування було дієвим, тепер люди знають, як їм потрібно діяти.

 

Ось так, від району до району, долаючи сотні кілометрів, працівники юстиції йдуть до людей з надзвичайно важливим посилом: Знаю свої права! Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують! Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права06.09.2017 12:19

Источник: Шосткинський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"