Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

З метою забезпечення належного прийому громадян по наданню населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг та попередження виникнення черги на початку опалювального періоду управлінням проведено ряд заходів. Попередній запис на прийом почав здійснюватися з травня 2011 року. Станом на 01.10.2011 року видано 9550 талонів, в тому числі 797 звернень за талонами було прийнято телефоном.

Прийом громадян у відділі грошових виплат і компенсацій здійснюється щоденно з 8.00 до 18.00 та в суботні дні з 8.00 до 17.15. Прийом здійснюють: 6 спеціалістів за адресою – вул. Горького, буд.4А, 1 спеціаліст за адресою – вул. Халтуріна, буд. 4 та 1 спеціаліст за адресою – вул. Карла Маркса, буд 43А.

Особи, які працюють на громадських роботах в управлінні, пройшли підготовку та надаватимуть допомогу відвідувачам в заповненні документів, видавати повідомлення про призначення житлової субсидії, талони та готувати особові справи на прийом.

 В 2011 році створено Інтернет- портал управління праці та соціального захисту населення, на сторінках якого постійно висвітлюється інформація про роботу управління та зміни в чинному законодавстві. З вересня також започатковано запис на прийом на порталі управління праці та соціального захисну населення в режимі он-лайн. В розділі «Запис на прийом у відділ грошових виплат і компенсацій» можна роздрукувати бланки заяви та декларації, а також є зразки їх заповнення.

До початку опалювального періоду велика увага приділялась інформаційно-роз'яснювальній роботі з питань призначення субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

В засобах масової інформації та на сайтах управління і Шосткинської міської ради було розміщено 25 статей, здійснено 7 виступів по телебаченню, проведено 6 семінарів в міськрайцентрі зайнятості населення для безробітних.

В телефонному режимі інформаторами управління постійно надаються консультації щодо порядку оформлення субсидії. Так, за 9 місяців цього року надано близько 3000 консультацій і роз'яснень.

Всім організаціям - надавачам послуг надана наочна інформація з питань оформлення житлової субсидії. Стенди управління оновлені відповідно до змін внесених до законодавчих актів з питань оформлення житлових субсидій за спрощеним порядком.Продовжується надання допомоги в оформленні необхідних документів для призначення житлової субсидії одиноким особам похилого віку на дому.

В актуальному стані підтримується програма «Єдиний центр», в якому 26 організацій - надавачів житлово-комунальних послуг здійснюють щотижневий обмін інформацією про фактичне споживання та розмір платежів.05.10.2011 21:34

Источник: Управління праці та соціального захисту населення http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"