Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПРИВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі, у повітрі все ж вирує святкова атмосфера. Люди готуються до відзначення новорічно-різдвяних свят, а Святий Миколай вже й подарунки встиг вручити. Не оминув Чудотворець і дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями в місті Шостка.

 

19 грудня завітав він до управління освіти Шосткинської міської ради привітати дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Організували цей чудовий захід управління освіти, та «народний художній колектив» - фольклорний ансамбль «Любисток» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради, під керівництвом заслуженого діяча естрадного мистецтва Тетяни Стегайло,  з подарунками на цей захід завітав  міський голова Микола Петрович Нога.

 

На святковий захід запросили дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей, — це діти сироти, ті які позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів, прийомних сім’ях та з зони АТО, які перебувають у нашому місті.

 

На свято зібралося майже 90 дітлахів з різних шкіл міста. Їх зустрічали актори перевдягнені янголами, які вітали дітей та розважали їх.

 

Коли всі розсілися по місцях, ведуча розповіла про свято Святого Миколая, а потім на сцену вийшов Святий Миколай, який запитав, чи слухняними були діти в цьому році. Отримавши ствердну відповідь він повідомив, що по закінченню вистави всі отримують подарунки. На сцену запросили міського голову, Миколу Петровича Ногу, який привітав дітей зі святом й побажав їм бути розумними та слухняними в наступному році.

 

Відтак, Святий Миколай, який «делегував» свої повноваження міському голові, передав присутнім подарунки. І хоч вони, можливо, і скромні, але не все вимірюється розкішшю – головними є увага, підтримка і звісно ж щирі посмішки, яких у цій залі було чимало. Крім того, для дітей було влаштовано театралізоване дійство. Всі вони були дуже задоволені, адже не часто цим дітям випадає можливість так радіти життю.

 

Також на святі були присутні Віра Михайлівна Литкевич – депутат обласної ради, радник міського голови, Любов Олексіївна Волошко – заступник начальника управління освіти, Гришкова Ольга Петрівна – начальник  служби у справах дітей, Володимир Петрович Кисельов – депутат міської ради, директор Центру естетичного виховання ШМР, спеціалісти управління освіти та представники шкіл міста.

 

 

 

 

 

 22.12.2014 16:51

Источник: Центр естетичного виховання
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"