Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Діти – майбутнє України»

Питання оздоровлення та відпочинку дітей стосується кожної української родини. Ця проблема є надзвичайно актуальною для нашої держави. Стан здоров’я дітей в Україні з кожним роком викликає все більше занепокоєння. За таких умов надзвичайно гостро постає питання відновлення та зміцнення здоров’я дітей, зокрема в оздоровчих таборах під час літніх канікул.

Рішенням 23 сесії УІ скликання Сумської обласної ради від 22.02.2013 затверджено Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2013 рік.

З метою реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку учнівської молоді управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації, відділами, управліннями освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів проводяться необхідні організаційні заходи щодо підготовки до літньої оздоровчої кампанії та залучення учнівської молоді до різних форм оздоровлення та відпочинку, трудової та екскурсійної діяльності, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов оздоровлення.

 

Для начальників управлінь, відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів, управлінь, відділів освіти міськвиконкомів проведено 28.03.2013 нараду з питань організації оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей улітку 2013 року, 15.04.2013 відеоселекторну нараду «Про підготовку до оздоровчо-відпочинкової кампанії 2013 року в Сумській області» за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

 

Управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації створено банки даних на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які перебувають на обліку в кримінальній міліції та внутрішкільному обліку, талановитих та обдарованих дітей.

Керівниками навчальних закладів проводиться робота щодо організації діяльності пришкільних таборів: здійснюється комплектація штату працівників та вихованців таборів, готується відповідна документація.

 

Упродовж останніх років мережа освітянських закладів оздоровлення та відпочинку залишається майже незмінною. За оперативними даними, влітку 2013 року сплановано функціонування 712 освітянських закладів оздоровлення та відпочинку, з них з денним перебуванням – 703 табори, заміських оздоровчих таборів – 9 (у минулому році – 718 таборів, з них з денним перебуванням – 709). Незважаючи на щорічне зменшення дітей шкільного віку, не допущено спаду охоплення їх оздоровленням. Цього року оздоровчо-відпочинковими послугами планується охопити 43723 дитини (оздоровленням – 3113 дітей, відпочинком – 40610), що становить 51,2% від контингенту учнів проти 49,1% у минулому році.

Найкращі планові показники охоплення дітей оздоровчо-відпочинковими послугами мають Недригайлівський (80,3%), Конотопський (78,9%), Ямпільський (72,2%), Глухівський (69,9%), Роменський (66,5%),
Лебединський (66%), Путивльський (64,3%), Л-Долинський (64%), Тростянецький (60,3%) райони.

 

У таборах з денним перебуванням планується організувати дворазове харчування, середня вартість якого в день на одну дитину складатиме 12,8 гривні (у минулому році – 13 гривень). В окремих містах і районах вартість харчування планується збільшити від 15 до 17 гривень в день на одну дитину (Білопільський, Роменський, Сумський, Тростянецький райони, міста Суми, Охтирка).

На оздоровлення дітей в обласному бюджеті передбачено кошти в сумі 1948,7 тис. гривень, з них: вихованці інтернатних закладів –
1181,4 тис. гривень, вихованці обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – 359,8 тис. гривень, вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи – 108,3 тис. гривень, учні-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які навчаються в закладах професійно-технічної освіти, – 242,0 тис. гривень, у педагогічних училищах –
57,2 тис. гривень.

 

З місцевих бюджетів у 2013 році планується використати
7658,4 тис. гривень, планується залучити позабюджетні кошти в сумі
3082,744 тис. гривень. На підготовку дитячих таборів до роботи в літній період у місцевих бюджетах передбачено кошти в сумі 1097,97 тис. гривень
(удвічі більше, ніж у минулому році).

 

З метою створення належних санітарно-гігієнічних умов у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку проведено санітарне очищення дерев від сухих гілок, очищення території таборів від опалого листя, відновлено електропостачання, водопостачання, проводяться поточні ремонти їдалень та харчоблоків, спортивних та ігрових майданчиків, приміщень таборів, ревізія електрообладнання, заміри контурів заземлення, опору ізоляції освітлювальної системи, здійснюється перевірка холодильного та технологічного обладнання, укладаються угоди з санепідемслужбою на проведення дератизаційних та дезинфекційних робіт на харчоблоці та в спальних корпусах, підсобних приміщеннях.

 

Керівниками органів управління освітою спільно з місцевою владою проводиться робота щодо покращення матеріально-технічної бази освітянських оздоровчих таборів.

Керівниками оздоровчих закладів разом з педагогічними навчальними закладами ІІІ-ІУ рівнів акредитації проводиться комплектація дитячих заміських таборів педагогічними кадрами шляхом конкурсного відбору.

 

У профільних таборах на базі позашкільних навчальних закладів заплановано проведення тематичних змін еколого-натуралістичного, естетичного, туристсько-краєзнавчого, технічного, спортивного спрямування для творчо-обдарованих дітей.

З метою обміну досвідом роботи лідерів учнівського самоврядування заплановано участь активістів учнівського самоврядування Сумської області в кількості 20 осіб в оздоровчій зміні для лідерів учнівського самоврядування в оздоровчому таборі «Примор’є» Херсонської області, на що в обласному бюджеті передбачено кошти в сумі 98 тис. гривень.

Серед проголошених Президентом України соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» чільне місце відведено започаткуванню роботи літніх шкіл для обдарованих дітей.

Традиція приймати в м. Суми учасників Всеукраїнських літніх шкіл починається з 2010 року, коли вперше була проведена Всеукраїнська літня хіміко-біологічна школа (100 учнів). За три роки існування освітньо-комунікаційного проекту МАН у роботі історико-краєзнавчої, фольклорно-етнографічної експедицій та хіміко-біологічної школи взяли участь більше
500 учнів зі всієї України.

 

У 2013 році Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю з 17 по 28 червня також буде приймати учасників Всеукраїнської пошукової історико-краєзнавчої експедиції «Шляхами козацької слави» (27 учнів), Всеукраїнської фольклорно-етнографічної експедиції
«У народних традиціях – наше майбутнє» (27 учнів) та Всеукраїнської літньої хіміко-біологічної школи «Майбутнє планети в твоїх руках» (54 учні).

 

Під час перебування на Сумщині протягом двох тижнів для учасників літніх шкіл заплановано знайомство з історичними, культурними, архітектурними пам’ятками області; поїздки до заказників і заповідників місцевого та державного значення, відвідування біологічних музеїв; практичні та лекційні заняття на базі Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Української академії банківської справи НБУ, різноманітні майстер-класи.

Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю влітку 2013 року заплановано роботу літніх профільних експедицій в межах обласної еколого-краєзнавчої експедиції «Деснянські зорі 2013» (липень-серпень), Германо-слов’янської археологічної експедиції (липень).23.05.2013 16:14

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://state-gov.sumy.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"