Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Духовний світ дитячої бібліотеки

“Гарна бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту”, - говорив відомий вчений – бібліотекознавець М.Рубакін. Тож слід пам’ятати, що відкриваючи перед дитиною двері бібліотеки, ми ніби даруємо їй Всесвіт.

Але відкрити двері мало. Треба наполегливо працювати, щоб за допомогою книги сприяти духовному зростанню дитини, формувати у неї почуття патріотизму, готувати дітей до їхнього входження у сучасний світ, впливати на розумові здібності підростаючого покоління.

Саме такий досвід має Центральна дитяча бібліотека.  В коло обслуговування бібліотеки входить велика кількість учбових закладів та дитячих садків.   

Основними напрямками діяльності бібліотеки є інформаційне забезпечення освітньої і виховної сфери, допомога у вивченні і розширенні знань учнів з предметів шкільної програми та у вихованні культури читання, організація дозвілля дітей, розвиток їхніх творчих здібностей. Кожен маленький читач, переступивши поріг цієї бібліотеки, попадає в світ дитинства, книги, читання. Його ждуть кольорові книжки, цікаві картинки та книжкові виставки.

Тому і співпраця з маленькими-учнями початкової школи №13, класний керівник  Балицька О.А. розпочалася  із знайомства з бібліотекою – грою-мандрівкою по бібліотеці «Країною  чудовою -  країною Книжковою». Провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Мітченко Т. Б. розповіла дітям, що в кожному залі бібліотеки живуть тисячі мовчазних мудреців, їхніх друзів, які називаються книгами,  познайомила  дітей з правилами користування книгами та бібліотекою, презентувала дітлахам нові книжки, газети,  журнали.      

 А бібліотекар відділу обслуговування 1-4 класів Ткач Л.А. разом з маленькими користувачами подорожувала світом «Казки». Бо саме казки – це улюблене читання дітей. Казки допомагають навчити маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями менших наших братів.

 Тож перша подорож дітей у чарівний світ Книги стала корисною та незабутньою як для відвідувачів  дитячої бібліотеки так і для бібліотекарів.

 

 

 

Бібліограф ЦДБ

Сєдова Н.М.

 

 24.09.2014 14:21

Источник: Міська ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"