Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Фонд соціального страхування України до міжнародного дня інвалідів

Щорічно 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день інвалідів, цей день має привернути увагу суспільства до життя людей на чию долю випали нелегкі випробування, до їх проблем, до захисту їхньої гідності, прав, благополуччя. Щоденно протягом року ми не повинні забувати, що поруч з нами живуть люди, які потребують особливої допомоги і уваги.

 

Фонд соціального страхування України опікується особами, які отримали травми на виробництві, на сьогодні на обліку в Шосткинському відділенні перебуває 317 потерпілих, з них: інваліди І групи – 10 осіб, ІІ групи – 23 особи, ІІІ групи – 101 особа, 183 особи яким встановлено стійку втрату професійної працездатності без визначення групи інвалідності.

 

За 10-ть місяців поточного року в м. Шостці зафіксовано 13 нещасних випадків на виробництві (1 із смертельним наслідком), по кожному випадку проводиться розслідування, якщо в ході розслідування підтверджується, що нещасний випадок пов'язаний з виробництвом, то  Фондом соціального страхування забезпечується   виплата одноразової допомоги в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого, здійснюються щомісячні виплати та надаються соціальні послуги з медичної та соціальної реабілітації, а це - лікування в профільних закладах та санаторно-курортне лікування; лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів; забезпечення інвалідів праці необхідними ліками; автомобілями; інвалідними колясками; протезно-ортопедичними виробами тощо. Шосткинським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області на страхові виплати постраждалим використано  4,7 млн. грн., з них: 3,2 млн. грн. щомісячні виплати, 0,1 млн. грн. одноразова допомога, 0,6 млн. грн. виплати членам сім’ї потерпілого, 0,8  млн. грн. витрати на медичну та соціальну допомогу.

 

Напередодні міжнародного дня інвалідів колектив Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області бажає Вам витримки, здоров'я, оптимізму, втілення в життя Ваших мрій. Окремо хочеться подякувати всім хто опікується інвалідами, бо ця підтримка і допомога дійсно є милосердям, людяністю та любов’ю до ближнього.

 01.12.2017 09:08

Источник: Шосткинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"