Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Фонд соціального страхування України інфомує: заборгованість по виплаті лікарняних погашена в повному обсязі

Кожна  офіційно працевлаштована особа  є захищеною від ризику залишитися без доходу в разі хвороби і може бути впевненою, що отримає необхідне лікування і страхові виплати  в разі нещасного

випадку на виробництві.  Застрахованими особами в разі потреби опікується Фонд соціального страхування України який ефективно реалізує свої повноваження  визначені законодавством.

    

За І півріччя 2020 року Шосткинським відділенням управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансовані кошти на виплату матеріального забезпечення  та соціальних послуг на суму 12,3 млн. грн., в тому числі:  на виплату допомоги по тимчасовій втраті працездатності в сумі 6,5 млн грн.,  допомоги по вагітності і пологах  1,8 млн. грн., допомоги на поховання 73,8 тис. грн. на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві  3,26 млн. грн. Виплати по лікарняним  отримали  2418 застрахованих осіб, щомісячні страхові виплати отримали 280 осіб потерпілих на виробництві.

 

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) і допомоги по вагітності та пологах упродовж одного робочого дня з дня надходження заяви від роботодавця, на 15 серпня 2020 року профінансовані заяви-розрахунки надані роботодавцями 14-го серпня. Заборгованість по виплаті матеріального забезпечення  погашена в повному обсязі.

 

Погашення заборгованості, яка виникла через зменшення надходжень ЄСВ- зокрема, нижчий від прогнозованого розмір фонду оплати праці по країні та зменшення обсягів виробництва, відбулось  завдяки тому, що Урядом України було прийнято рішення щодо виділення Фонду соціального страхування на поворотній основі фінансової допомоги в сумі 1,807,7 млн. грн. з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 і саме за рахунок цих коштів погашена заборгованість по лікарняних і декретних.    

 

Також відповідно до рішення Уряду за кошти державного бюджету за програмою “Фінансова допомога Фонду соціального страхування України, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-СоV-2, та її наслідками для виплати матеріального забезпечення та страхових виплат на безповоротній основі”. виділені кошти в сумі 471,1 млн. грн. на безповоротній основі для виплати одноразових допомог членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від короновірусної інфекції, а також на компенсацію втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19. Шосткинським відділенням  компенсовано втрачений заробіток  9-ти застрахованим осіб в сумі 6450,74 грн за час ізоляції від COVID – 19.    

 

 Інформація щодо фінансування матеріального забезпечення і страхових виплат в оперативному режимі оновлюється на телеграм-каналі: https://t.me/socialfund. Також всю інформацію стосовно діяльності Фонду соціального страхування можна отримати у спеціалістів Шосткинського відділення за телефоном 7-07-76

 

 15.07.2020 15:49

Источник: Шосткинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"