Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Посол Франції відвідав Шостку

На минулому тижні Шостку з робочим візитом відвідала французька делегація на чолі з послом Франції в Україні Жаком Фором. Закордонні гості побували на одному з підприємств Шостки, прослухали у першій школі урок під назвою «Подорож країною здоров`я», під час круглого столу обговорили питання щодо інвестування коштів у економіку нашого міста.

 Перший візит – у загальноосвітню школу № 1. Саме цей навчальний заклад став відправною точкою робочого маршруту французьких гостей. На порозі пана Фора зустріла директорка школи, Антоніна Кобилякова. Після невеликої вітальної промови, музичного дарунка та вручення гостям пам`ятних сувенірів, гості були запрошені на відкритий урок під назвою «Подорож країною здоров`я». Ще у коридорі вони мали змогу ознайомитися з художніми роботами дітлахів на тему проекту «Здорова дитина – здорове харчування», який був втілений в життя представниками одного з підприємств нашого міста. Під час уроку третьокласники продемонстрували неабиякі знання в області молочної продукції та її корисного впливу на організм людини.

 Візит французьких гостей припав якраз в канун Дня вчителя. Тож з цієї нагоди вони подарували квіти присутнім жінкам-освітянам, а також заступнику міського голови Ніні Сиваєвій. Остання, в свою чергу, подякувала дітлахам за продемонстровані знання і побажала їм міцного здоров`я та подальших успіхів у навчанні.

 Наступною зупинкою французької делегації стала Шосткинська міська рада , де відбувся круглий стіл, під час якого головний спеціаліст управління економіки Дар`я Гребенюк та головний архітектор міста Володимир Єфремов презентували проект розвитку індустріального парку «Свема».

 Пан посол зазначив, що донедавна знав тільки про одне підприємство Шостки. І був приємно здивований, що в нашому місті їх працює понад 30-ти. Також він подякував міському голові за підтримку управлінської стратегії, впровадженої Шаффіком Хаммаді - керівником компанії, яка на сьогоднішній день є найбільшим інвестором у Шостці.

 Таку можливість Жаку Фору надали директори підприємств, які працюють на території індустріального парку «Свема», а також керівники інших виробництв - «ТЕЦ» та «Водоканалу». За їх словами, науково-технічний потенціал Шостки з кожним роком набирає обертів, а місцеві компанії та інфраструктура нашого міста створюють сприятливий клімат для залучення сюди внутрішніх та закордонних інвестицій.

 Довіра – це запорука успішного бізнесу, зазначив директор однієї з відомих компаній нашого міста, Шаффік Хаммаді. І тільки завдяки довірі та розумінню з боку міської влади вже багато років процвітає його підприємство. Він також висловив сподівання, що в найближчому майбутньому в Шостці з`являться нові виробництва, які тісно з ним співпрацюватимуть.

 І хоча Шостка ще не на 100% інтегрувалася в європейську модель управління, але впевнено крокує до поставленої мети. А допомогти її досягнути можна, перейнявши досвід у французьких бізнесменів.

 Пан Фор в свою чергу не виключив, що приклад успішного інвестування французького бізнесу в Шостку може зацікавити і інших французьких капіталовкладників.

 По закінченні круглого столу закордонна делегація вирушила до театрально-концертної зали «Юність» Центру естетичного виховання. Там гості ознайомились з художніми роботами учнів дитячої школи мистецтв, а також з творчістю вихованців фольклорного ансамблю «Любисток» та учасників народного ансамблю танцю «Джерельце». Шосткинські колективи продемонстрували іноземцям справжню українську культуру та гостинність. 05.10.2011 21:21

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"