Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Героям Небесної Сотні присвячується

Пройшло два роки від трагічних подій на Майдані…По всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

За ці два роки ми дуже змінилися, ми відчули себе справжніми українцями, гідними пам’яті наших славетних предків… Як в народі кажуть: «Біда навчить». От так і  ми навчилися гуртуватися заради кращого майбутнього нашої неньки України.

 

 «Вони співали «Ще не вмерла…» і вмирали… Земля тремтіла, під ногами ж – твердь… Їм янголи обличчя прикривали… А ті під вибухи гранат ішли на смерть… Герої Небесної Сотні віддали своє життя за кожного з нас! Ми будемо пам’ятати про це!

 

Працівники Центральної дитячої бібліотеки  провели для дітей мультимедійний урок-вшанування «Небесна Сотня:янголи,які стали героями».На заході  присутні згадали історію останніх 10 років, бо Україна пережила два масштабні повстання свого народу. Діти продивилися документальні кадри, які були зроблені під час кривавих розстрілів на Майдані, вулицях Грушевського та Інституцькій в Києві та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Для користувачів бібліотеки в читальній залі організована тематична поличка-пам’ять «На варті наших душ Небесна Сотня», на якій представлені  матеріали  про цих героїв. Захід пройшов у дуже теплій та доброзичливій атмосфері: лунали вірші та патріотичні пісні.

 

Заст.директора КЗ «Шосткинська міська ЦБС»

 

С.М.Портянко

 20.02.2016 09:57

Источник: ЦБС http://cbstolstogo.ucoz.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"