Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Виконуючи завдання Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо скорочення споживання природного газу до 50%, на підприємствах регіону активно здійснюється виробництво альтернативних видів палива, від використання яких ми маємо високий економічний ефект», – зазначив посадовець.

За його словами, одне із завдань влади на шляху до економії споживання природного газу – протягом двох років забезпечити всіх, без винятку, виробників та споживачів тепла лічильниками.   

Поряд із модернізацією систем опалення, за рахунок цільових екологічних коштів у регіоні впроваджується 8 проектів з термомодернізації будинків культурно-освітніх і лікувальних установ міст Шостка, Глухів, Конотопського і Недригайлівського районів на загальну суму 39 мільйонів гривень.

У рамках реалізації складової Національного проекту «Енергія біомаси» у північних районах області розпочата реалізація проекту «Організація заготівлі та виробництва біопалива в північних районах Сумської області», що передбачає вирощування енергетичної верби. Нині державним підприємством «Гріненерго» опрацьовується питання щодо надання земельних ділянок загальною площею 24 тисячі гектарів для впровадження цього проекту на території Сумщини.

Ці та інші напрацювання регіону в галузі енергозбереження Ігор Яговдик презентував 10 липня цього року в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України під час засідання секторальної робочої групи з питань технологій енергозбереження та відновлюваної енергії, створеної в  рамках реалізації проекту Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) «Стратегія секторної конкурентоспроможності для України». Для подальшої реалізації програми щодо використання біомаси як палива розроблений ряд інвестиційних проектів та пропозицій, зокрема, планується дообладнати 118 котелень бюджетних установ області твердопаливними котлами, що дасть змогу щорічно економити 10,5 мільйона метрів кубічних природного газу.

У вересні 2013 року представники ОЕСР планують відвідати Сумську область з метою опрацювання питання щодо вдосконалення адміністративних процедур у сфері відновлювальної енергетики.

«Виконуючи доручення та завдання Президента України, Сумщина успішно реалізує державну політику в галузі енергозбереження, створює надійне підґрунтя для енергетичної незалежності регіону та країни», – підкреслив Ігор Яговдик.21.08.2013 08:46

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/index.php/uk/oda
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"