Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

За його словами,   залучення громадського сектору до реалізації державної політики сприяє вирішенню актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону.

«На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області створені умови для розвитку інститутів громадянського суспільства та залучення громадськості до управління державою», – зазначив  Ігор Яговдик.

 «Громадська рада виступила з ініціативою проведення «круглих столів» щодо підтримки місцевих товаровиробників, забезпечення населення якісними та доступними продуктами харчування. Це яскраве свідчення участі громадського сектору в питаннях формування та реалізації регіональної політики, спрямованої на покращення життя людей», – підкреслив голова громадської ради при облдержадміністрації Володимир ДЕМУРА.

Він зазначив, що влада та громадськість мають спільне завдання – популяризувати продукцію під брендом «Зроблено на Сумщині», формувати позитивний імідж місцевих товаровиробників та збільшувати їх частку на регіональному і всеукраїнському споживчому ринку.

З цією метою у 3108 торговельних підприємствах області виділено площі для реалізації товарів місцевого виробництва, які обладнані стендами з написом «Зроблено на Сумщині». Зокрема, у Конотопі торгові місця виділено у 449 закладах торгівлі (90% від їх загальної чисельності). Загальна частка місцевих товарів у торговельних закладах регіону переважає і становить майже 56%, у тому числі по місту Конотоп – 52,47%. На продовольчих ринках Сумщини частка місцевої продукції становить 70,75%, у тому числі  у Конотопі – 66,08%. 

«Діалог влади та громадськості є однією з головних ознак демократії та ефективності прийняття рішень. Сьогодні громадський сектор є надійним партнером влади у розбудові регіону», – резюмував Ігор Яговдик.13.11.2013 22:00

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"