Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Грип та ГРЗ: як вберегтися?

Головною темою апаратної наради при міському голові стала ситуація з захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції. Останнім часом у Шостці спостерігається масове зростання захворюваності на ГРЗ (приблизно 30% порівняно з попереднім тижнем). Дана тенденція характерна як для міського населення, так і для мешканців Шосткинського району.

Впродовж вихідних по дитячій лікарні зареєстровано понад 60 викликів, 18 дітей госпіталізовано. По ЦРЛ госпіталізовано 6 чоловік, одного з них доставлено до відділення реанімації з діагнозом «Двостороння пневмонія».

На переконання головного лікаря Шосткинської ЦРЛ, для недопущення розповсюдження простудних захворювань першочергове значення має своєчасне звернення за медичною допомогою. «Всі біди не від самого віруса, а від його ускладнень, які виникають на 3-4 добу або на 5-6 добу. Своєчасно звертайтеся до медичних установ для проведення обстеження та встановлення діагнозу. Зараз у нас є медикаменти для надання першої невідкладної допомоги. В аптеках противірусних препаратів достатньо. Приводу для паніки немає. Треба проводити всі необхідні заходи» - підкреслив Олег Штогрін. Серед інших правил безпеки – недопущення масового скупчення людей у закритих приміщеннях, дотримання правил особистої гігієни, запобігання контактів з хворими на респіраторні інфекції. Бажано провітрювати приміщення через кожні 60-90 хвилин, своєчасно проводити вологе прибирання. 19.01.2016 22:28

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"