Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Хід ліквідації НС в Шостці

30 квітня 2015 року по вул.Гагаріна, вул.Фабричній та по дорозі до с. Обраїївка Шосткинського району стався розлив суміші ядовитої хімічної речовини.

Цього дня проведено екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Організовано роботи по дезактивації забрудненої території силами пожежної частини міста Шостка.

Через голів квартальних комітетів повідомлено жителів мікрорайону про небезпеку перебування на забрудненій території.

Цього ж дня, на місці події, в Лазарівському мікрорайоні було проведено зустріч мешканців з міським головою Ногою М.П., заступником міського голови Сиваєвою Н.О., секретарем міської ради Пікульовим О.Г., начальником управлінні з питань НС Ткаченко О.О., т.в.о. начальника Шосткинського міськвідділу УМВС України в Сумській області Скрипкою Т.П.. Прийнято рішення про заборону перебування людей та живності на даній території та накреслено шляхи ліквідації надзвичайної ситуації.

Шосткинським МРВ УСБУ в Сумській області та Шосткинським міськвідділом УМВС України в Сумській області відкрито кримінальне впровадження, відомості про яке внесено до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань за ст.239 ч.1 Кримінального Кодексу України.

Для ліквідації надзвичайної ситуації та визначення рівня забруднення повітря та ґрунту запрошено представників санітарно-епідеміологічних служб. Придбано в необхідній кількості вапно.

З 30 квітня по всій забрудненій території виставлені пости ДАЇ.

Працівниками пожежної частини до кінця дня було оброблено вапняним розчином центральну проїжджу частину Лазарівського мікрорайону. Обласною лабораторією взято проби повітря та ґрунту.

Оцінивши ступінь та обсяги враження території міською владою за узгодженням з керівництвом області терміново викликаний загін рятувальників з м.Ромни під керівництвом начальника центру рятувальних робіт підвищеного ризику Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, підполковника Шкурського Я.Г.,який організував відбір проб на аналіз по всій забрудненій території (на території підприємства, вздовж дороги, на сміттєзвалищі ).

01 травня прийнято рішення залучити додатковий рятувальний загін з м.Ромни в кількості 25 чоловік під керівництвом заступника командира загону центру рятувальних робіт підвищеного ризику Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, полковника Браташа І.І..

Проведено спільне засідання обласної, міської та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підголовуванням заступника Департаменту цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації Лукашенка С.В..

02 травня проведено чергове засідання обласної, міської та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням начальника Департаменту цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації Каліна О.І. та за участю: Мілаша О.М. - ТВО начальника управління ДСНС України в Сумській області, Базарова Г.І.

начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області, Шкурського Я.Г. - начальника центру рятувальних робіт підвищеного ризику міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, Псарьова В.М - начальника управління Державної санепідслужби України у Сумській області.

Для ліквідації наслідків аварій залучено додатковий загін Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України з м.Ромни під керівництвом заступника командира загону центру рятувальних робіт підвищеного ризику Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, полковника Браташа І.І. у складі 25 рятувальників та 5 одиниць техніки: АРС-14 (2 од.), АКПМ-3 (1 од.), ПХРЛ (1 од.), автобус «Богдан».

Проведені радіологічні дослідження забрудненої території. Радіаційний фон 0,16-0,17 рентген/час ( в межах природного фонду).

03 травня в Шосткинській районній державній адміністрації проведено засідання обласної, міської та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О.. Ним особисто проконтрольовано хід робіт по дезактивації ділянки доріг по вул.Гагарина, вул.Фабричної та майданчика підприємства. Надано доручення продовжувати процес дезактивації.

01-03 травня на забруднену територію організовано підвіз природного сорбенту та проведені роботи по дезактивації проїжджої частини доріг розчином ДТЗГК.

04 травня продовжено роботи по збиранню ґрунту, враженого хімічною речовиною, на частині, прилеглій до автомобільної дороги шириною 1м та глибиною 10-20 см. Данний грунт складується на майданчик підприємства.

04-05 травня проведено роботи по збиранню протягом 3,5 км забрудненого природного сорбенту з ґрунтом. в армовані поліетиленові пакети та вивезено на майданчик підприємства

05 травня проводились роботи по дезактивації та збиранню природного сорбенту на забрудненій території Шосткинського району. Взято проби води, які показали, що відхилень від нормативних не виявлено.

Проведено позачергове засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради за участю начальника Управління МВС України в Сумській області Річкаля А.Я., начальника центру рятувальних робіт підвищеного ризику Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України Шкурського Я.Г., в.о. начальника Шосткинського міськвідділу УМВС України в Сумській області Скрипки Т.П., головного спеціаліста-державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища в Сумській області Краснової І.В., заступника начальника Шосткинського МРВ УСБУ в Сумській області Наумова І.О., на якому прийнято рішення:

1.визначити дану ситуацію, як надзвичайну ситуацію державного рівня;

2.звернутися до компетентних органів з вимогою щодо:

- проведення повного всебічного розслідування діяльності підприємств, які причетні до події, що сталася в Лазарьовському мікрорайоні міста внаслідок розливу пестицидів, гербіцидів, ДДТ, ДДЕ, гексан, гептил, нитрозодиметиламин 30.04.2015 року;

- заборонити роботу підприємств ТОВ «Елга», ТОВ «Сервісний центр регенерації масел» і провести заходи по дезактивації території, на якій розташовані дані підприємства;

- проведення перевірки діяльності підприємств завод «ЗБК-7», ПАТ «ШЗХР» на предмет утилізації хімічних речовин.

- проведення робіт по прибиранню ядів з території самовільно утвореного звалища між м. Шостка та с. Ковтуново;

06 травня в Шосткинській районній державній адміністрації проведено засідання міської та районної комісій з ТБ та НС за участю начальника Департаменту цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації Каліна О.І. та начальника державної установи «Сумський обласний лабораторний центр держсанепідемслужби України» Збаражського В.П..

Прийнято рішення зобов’язати ТОВ «Сервісний центр регенерації масел» організувати та провести роботи по прибиранню та складуванню хімічного сумішку на території несанкціонованого звалища.

06 травня державною установою «Сумський обласний лабораторний центр держсанепідемслужби України повторно взято на аналіз проби ґрунту та повітря на відповідні забрудненій території.

07 травня проведено додаткове оброблення проїжджої частини та обочини доріг на території міста та району декількома содовими розчинами. Розпочато підготовчі роботи до ремонту асфальтного покриття доріг по вул. Гагаріна та вул. Фабричній.

 

 07.05.2015 22:07

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"