Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Міська влада за здорових школярів

Як протистояти грипу
11 лютого 2009 року при начальникові управління освіти Шосткинської міськради О.І. Поповій відбулась робоча нарада  керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Обговорено стан захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції в місті та профілактичні заходи серед дітей і учнівської молоді, інші питання. За підсумками наради ухвалені відповідні рішення. В нараді взяв участь завідуючоий епідеміологічним відділенням  міської санітарно-епідеміологічної станції О. А. Марков.

Міська влада – за  здорових школярів!
З ініціативи міського голови М. П. Ноги, у рамках виконання Міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації», започатковано змагання серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Шостки за звання  «Кращий клас здорового способу життя». Для директорів шкіл управлінням освіти Шосткинської міськради на базі загальноосвітньої школи № 1 проведено семінар на тему: «Забезпечення співпраці батьківської, учнівської, та педагогічної громадськості у формуванні здорового способу життя, запровадженні здоров’язберігаючих технологій”. Учасники семінару вивчили багатий та різноманітний досвід цього навчального закладу, провели захист власних моделей школи як закладу сприяння здоров’ю. Також у школі № 1 проведено семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи та практичних психологів навчальних закладів міста за темою «Використання інформаційно-комп’ютерних технологій у виховній роботі та роботі практичних психологів».

Радяться заступники директорів
В управлінні освіти Шосткинської міськради відбулась робоча нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи міських шкіл. Розглянуто проблеми  збереження і формування мережі класів та їх наповнюваності на 2009-2010 роки, стан навчання обдарованих дітей у загальноосвітніх школах №№1та11, виконання Програм впровадження профільного навчання в гімназії, загальноосвітніх школах №№ 4 та 8.
 
Малят виховують професіонали!
Завершився традиційний міський конкурс фахової майстерності педагогів-дошкільників. Цьогорічний конкурс мав свої особливості і  проходив  у двох номінаціях «Вихователь року» та «Музичний керівник року».  Кожен з конкурсантів зміг презентувати власний педагогічний досвід і взяти участь у майстер-класі «Я роблю це так». Учасники виступили в ролі учителя вчителів, розкрили методи своєї роботи та оригінальні ідеї. Також вони  провели заняття, яке стало ілюстрацією представленого досвіду з використанням сучасних інноваційних технологій у навчанні малюків.

Переможцями конкурсу стали: Безменова Ірина Анатоліївна (ДНЗ №3 «Ведмежатко») – у номінації «Вихователь року», Лабейкіс Людмила Володимирівна (ДНЗ № 8 «Оленка») – у номінації «Музичний керівник року».

Тривають учнівські олімпіади
З 6 лютого 2009 року триває ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у якому беруть участь 123 школярі Шостки. За результатами олімпіад, що вже відбулися (основи правознавства, біологія, географія), 12 наших учнів стали призерами.

 17.02.2009 18:58

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"