Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення



 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Хто ваш депутат

Розподіл  депутатів Шосткинської міської ради VІІ скликання по округам:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборчий округ № 1.

1.

Голонжина Г.М.

 

вул.Гагаріна, вул.Західна, вул.Кооперативна, вул.Перекопська, вул.Піщана, вул.Поліська, вул.Річна, вул.Фабрична, вул.Хуторська, вул.Ярославського, пров.Перекопський 1-й, пров.Перекопський 2-й, пров.Хуторський, пров.Ярославського

 

Виборчий округ № 2.

1.

Белясник В.В.

 

вул.Депутатська: 10-12,15/1,17;

вул.Луначарського: 8,15,17;

вул.Урицького,

вул.Щедріна:

пров.Депутатський, пров.Щедріна

 

Виборчий округ № 3.

1.

Белясник В.В.

 

вул.К.Маркса: 1-19;

вул.Прорізна, вул.Щербакова, пров.Прорізний

 

Виборчий округ № 4.

1.

Опанасенко Т.М.

 

вул.Дзержинського: 4А,5,6А,6; вул.Шевченка, пров.Шевченка

 

 

Виборчий округ № 5

1.

Кочаток А.А.

 

вул.Героїв Хасана, вул.Горького: 4,24;

вул.Кірова: 7, 9-11,13.

 

 

Виборчий округ № 6

1.

Кочаток А.А.

 

вул.Кірова: 15, 15-А,17

вул.Ціолковського: 4,6,8;

 

Виборчий округ № 7.

1.

Якимович І.П.

 

вул.Дзержинського: 5А,7-10;

вул.Ціолковського: 12,14,16,22,24;

 

Виборчий округ № 8.

1.

Коваленко І.О.

 

вул.Дзержинського: 1-4;

вул.Кірова: 12А-12,14,19-21А,

 

 

 

Виборчий округ № 9.

1.

Суптельна С.О.

вул.Горького: 3,5-9;

вул.Депутатська: 2-9,13;

вул.К.Маркса: 21,23,25,27;

вул.Комуністична: 1-3,5;

 

Виборчий округ № 10. 

1.

 

Пушко О.М.

вул.Горького: 1,3А;

вул.Комуністична: 3А,-4;

вул.Леніна: 5А,5,9;

 

 

Виборчий округ № 11. 

1.

Сидоренко О.Ф. Тупикова Т.Б.

 

вул.Белінського, вул.Герцена, вул.Горького: 20; вул.К.Маркса: 22,24,26,29-31,33/2,35; вул.Крилова, вул.Леніна: 15А; вул.Луначарського: 1-7,9-13; вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Фрунзе, пров.Набережний

 

 

Виборчий округ № 12.

1.

Дмитрієв І.В.

 

вул.Кірова: 2-4,8; вул.К.Лібкнехта,

вул.Комуністична: 6-12А;

вул.Леніна: 8,10-12,16-20,26-57,79;

вул.Ф.Енгельса, пров.Ф.Енгельса

 

Виборчий округ № 13.

1.

Мозолевський В.В.

вул.Марата: 19-24;

вул.Миру: 13,15,49-51;

 

Виборчий округ № 14.

1.

Ліфиренко М.М.

Шульга А.В.

вул.Б.Хмельницького, вул.Володарського, вул.Воровського, вул.Галана, вул.Гречка, вул.Єсеніна, вул.Котовського, вул.Литвинова: 14-53; вул.Маяковського, вул.Моргуна: 82-106; вул.Олексієва, вул.Першотравнева, вул.П.Мирного, вул.С.Лазо, вул.Суворова, вул..Сумська, вул.Ушинського, вул.Фурманова, вул.Шолохова, вул.Щорса, вул.9-ї П’ятирічки, пров.Володарського, пров.Воронізький, пров.Котовського, пров.Олексієва, пров.Сумський, пров.Тельмана, пров.Ушинського 1-й пров.Ушинського 2-й пров.Чапаєва, пров.Щорса, пров.9-ї П’ятирічки

 

Виборчий округ № 15

1.

Калиновський В.Г.

 

вул.Воронізька,  вул.. Київська,  вул.Разіна, вул.Чкалова, пров.Чкалова.

 

Виборчий округ № 16

1.

Калиновський В.Г.

Іванов І.В.

 

вул.Авіації, вул.Бакинських Комісарів,   вул.Докучаєва, вул.Кармелюка,  вул.Моргуна: 3-80; вул.Нахімова, вул.Островського, вул.Південна,  вул.Шалімова, вул.40 років Жовтня, пров.Авіації, пров.Бакинських Комісарів.

 

Виборчий округ № 17.

1.

Іванов І.В.

Руженко В.М

вул.Ватутіна, вул.Гайдара, вул.Димитрова, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Корнійчука, вул.Коротченка, вул.Лермонтова; вул.Лесі Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Осипенка, вул.Паризької Комуни, вул.Пролетарська, вул.П.Тичини, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Ушакова, вул.Чапаєва, вул.9-го Травня, пров.Ватутіна 1-й, пров.Ватутіна 2-й, пров.Комарова, пров.Коротченка 1-й, пров.Коротченка 2-й, пров.О.Кобилянської, пров.Ушакова

 

 

Виборчий округ № 18.

1.

Шульга А.В.      Ліфиренко М.М.

вул.Артема, вул.Войкова, вул.Гончарова, вул.Грибоєдова, вул.Калініна, вул.Кожедуба, вул.Красна Поляна, вул.Кшенського, вул.Леніна: 6; вул.Литвинова: 1,13;

вул.Миру: 14,18; вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Ціолковського: 1-3,5-5-А,7,9А,-11,13А,13,15,17-21А,23,25-29А; вул.Челюскінців, вул.2-го Вересня, пров.Артема, пров.Войкова, пров.Маяковського, пров.Молодіжний, пров.Павлова,

пров.2-го Вересня

 

Виборчий округ № 19.

1.

Івченко О.А.

 

вул.Марата: 24-А-25,28А,28,41-45;

вул.Привокзальна

 

 

Виборчий округ № 20.

1.

Пікульов О.Г.

 

вул.К.Маркса: 32,43А,43,45,47,49А;

вул.Миру: 2-5,8-11;

 

 

Виборчий округ № 21.

1.

Суптельна С.О.

 

вул.К.Маркса: 28-28Б,37-42,44,46; вул.Леніна: 23; вул.Миру: 7,12;

вул.9-го Січня, пров.Короленка: 1-5,7-9;

 

 

Виборчий округ № 22.

1.

Шабельникова О.Є.

вул.К.Маркса: 49,51; вул.Короленка,

вул.Леніна: 73(в/ч),73; вул.Марата: 26,30;

 

 

Виборчий округ № 23.

1.

Гордієнко Г.І.

вул.Декабристів,

вул.К.Маркса: 55-103; вул.Некрасова: 1-15А,17-19,21-38;

вул.Онупрієнка: 5-9,72; вул.Партизан, вул.Петровського, пров.Некрасова, пров.Онупрієнка

 

 

Виборчий округ № 24. 

1.

Гордієнко Г.І.

 

вул.Баумана, вул.Марата: 32/1,47;

пров.Короленка: 6; пров.Марата

 

 

Виборчий округ № 25.

1.

Зейналов І.

 

вул.Марата: 30А; вул.Робоча

 

 

Виборчий округ № 26.

1.

Ветоха А.С.

 

 

вул.Ветеринарна, вул.Онупрієнка: 11,17А,17; вул.6-ї Гвардійської Дивізії

 

 

Виборчий округ № 27

1.

Суптельна С.О.

Белясник О.М.

вул.Некрасова: 16А,20А,20;

 

 

Виборчий округ №28

1.

Белясник О.М.

 

вул.Некрасова, 16;

вул.Онупрієнка, 15

 

Виборчий округ № 29.

1.

Ковбаса П.С.

 

 

вул.Жовтнева, вул.Колгоспна, вул.Колодка, вул.Механізаторів, вул.Піонерська, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Червонофлотська, вул.Чехова, вул.3-ї П’ятирічки, пров.Колгоспний, пров.Піонерський, пров.Червонофлотський 1-й, пров.Червонофлотський 2-й, пров.Чехова,

пров.3-ї П’ятирічки

 

 

Виборчий округ № 30

1.

Нікітіна І.О.

Медвідь В.Є.

 

 

Вул.Бабушкіна: 2,3/3,3,5-10,13-17,19,21,23,25, 27,31,33,35,37,39; ул..Комсомольська, ул..Красна: 3,5,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,35,37,39; ул..Кутузова, пров.Красний, ул..Менделєєва

 

Виборчий округ № 31

1.

Нікітіна І.О.

Медвідь В.Є.

 

 

ул..Лісова, ул..Тимірязєва, ул..Ясна Поляна, пров.Бабушкіна, пров.Красний: 9; пров.Тимірязєва, пров.Ясна Поляна.

 

Виборчий округ № 32.

1.

Пехенько М.М.

 

 

вул.Березова Роща: 1-29,33,39,41; вул.Джамбула, вул.Коцюбинського, вул.Менжинського, вул.О.Кошового, вул.Орджонікідзе: 5,7,9,13-48; вул.Пархоменка, вул.Свердлова, вул.Східна, вул.Халтуріна: 1-34,49-65А; вул.Чайковського: 1-41; вул.Червоноармійська, вул.Чернишевського, вул.Шаумяна, пров.Джамбула 1-й, пров.Джамбула 2-й, пров.Джамбула 3-й, пров.Джамбула 4-й, пров.Джамбула 5-й,пров.Джамбула 6-й,  пров.Менжинського, пров.Свердлова, пров.Східний, пров.Чайковського, пров.Червоноармійський, пров.8-го Березня

 

Виборчий округ № 33.

1.

Чанцева-Коваленко О.М.

 

вул.Куйбишева, вул.Орджонікідзе: 1-4,6,11-12; вул.Халтуріна: 35,37; пров.Куйбишева, пров.Халтуріна

 

Виборчий округ № 34.

1.

Михолап В.І.

 

 

вул.Березова Роща: 30-32,34-38,40,42-111; вул.Будівельна, вул.Крупецька, вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Нова, вул.Новаторів, вул.Орджонікідзе: 8,10; вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Спортивна, вул.С.Стальського, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 43-45; вул.40 років Компартії України, вул.8-го Березня, пров.Будівельний, пров.Ломоносова, пров.Спортивний, пров.С.Стальського

 

 

Виборчий округ № 35

1.

Осипенко А.В.      Шульга О.П.

Романовський О.В.

 

вул.Бабушкіна:,39А, 39-Б, 41, 41-А, 43

 

 

Виборчий округ №  36

1.

Полевик Т.М.        Бонько П.В.

Романовський О.В.

вул.Бабушкіна: 26,28; вул.Вінниця, вул.Красна: 1; пров.Вінниця 1-й, пров.Вінниця 2-й, пров.Вінниця 3-й, пров.Красний: 1,5,7

 

 



11.02.2016 11:41

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/




 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"