Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

"КОЛЯДА, КОЛЯДА У ВІКОНЦЕ ЗАГЛЯДА". У Шостці відбувся традиційний фестиваль колядок

Шостий рік поспіль міський фестиваль Різдвяних та Новорічних віншувань «Коляда» зібрав  у  стінах Центру естетичного виховання всіх бажаючих славити народження Христа  Спасителя світу! 

 

Метою цього фестивалю є збереження національно-культурної спадщини, традицій, обрядів та свят новорічно-різдвяного циклу. За основу проведення взято український народний фольклор.

 

Традиційно міський  фестиваль пройшов за благословення єпископа Конотопського і Глухівського Романа та при підтримці міського голови Ноги Миколи Петровича. В заході прийняли  участь благочинний Шосткинського церковного округу протоієрей Петро Назарчук, настоятель Миколаївського храму м. Шостка протоієрей Ярослав Добрянський, настоятель храму Різдва Христова отець Володимир та інші поважні гості.

 

Фестиваль стрімко набирає обертів та розширює свої межі. Цього року участь у фестивалі взяли 15 колективів м. Шостка, а це майже 180 дітей та 20 дорослих. Кожен колектив проявив свою унікальність та неповторність.

 

У підсумковому слові під час завершення фестивалю міський голова М. П. Нога привітав всіх колядників, поздоровив  присутніх зі святами та  зазначив, що «Різдвяна коляда» єднає Україну: «Доки наш народ колядує, прославляє Спасителя, ніяке зло нам не загрожує».

 

Керуючий Конотопською єпархією, єпископ Конотопський і Глухівський Роман  привітав усіх із святами Різдва Христового, Нового року, та днем святителя Василя Великого. Владика побажав, щоб у 2017 році в нашому краї панували мир і добробут, щоб щастя завітало до кожної оселі, а в душах панував спокій та злагода.

 

Владика також підкреслив важливість збереження древньої традиції коляди та вертепів, адже традиції із часом зникають, а проведення подібних заходів показує справжню автентичну сутність Сумщини та України в цілому.

 

На завершення свята  лунали  колядки від духовенства на чолі з Владикою Романом.

 

Всі учасники свята отримали задоволення від участі в фестивалі та  солодкі подарунки від міського голови М.П. Ноги та Владики Романа.

 

Фотозвіт

 

     

 

 

 

          

 

 12.01.2017 21:10

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/koljada_koljada_u_vikonce_zagljada/2017-01-12-792
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"