Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо…

День Конституції України – державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. Ми – українці,  народ,  який поважає Закон і любить свою Батьківщину.  

 

Щоб ознайомити  дітей  з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, Центральна дитяча бібліотека  запросила   дітей з оздоровчого табору  при дитячій лікарні. Дійсно, у віці дітей неможливо знати детально всі закони. Але основне , що їх стосується, вони повинні знати. Для маленьких відвідувачів  була проведена  правова  хвилина «Державне свято - День Конституції», а для старших відвідувачів бібліотеки -  урок державотворення  « Ми будуємо державу».   Діти взяли участь в обговоренні правових ситуацій, читали розділи Конституції України, переглянули презентацію  «Конституцію вчимо, за її законами живемо», учні активно відповідали на питання вікторини  «Моя країна – Україна!»

 

В читальному залі бібліотеки була організована пізнавально -  інформаційна викладка  «Оберіг нашої державності», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література.  Непомітно скінчився час зустрічі в бібліотеці, яку дітлахи оздоровчого табору провели з користю.          23.06.2016 12:13

Источник: ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"