Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

За участю Президента України

«Президент України доручив здійснити низку заходів щодо відзначення на державному рівні 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба», – повідомило офіційне Інтернет-представництво Президента В. Януковича.

«Президент України доручив здійснити низку заходів щодо відзначення на державному рівні 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба», – повідомило офіційне Інтернет-представництво Президента В. Януковича.

За  інформацією прес-служби Президента «з метою гідного відзначення на державному рівні 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба, Президент України доручив Главі уряду, Голові Ради міністрів АРК, головам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій здійснити невідкладні заходи щодо виконання у повному обсязі Постанови Верховної Ради України від 19 січня 2010 року № 1810-VI «Про відзначення 90-річчя з дня народження тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба Івана Микитовича» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 року № 297-р «Про заходи з відзначення 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації І.М.Кожедуба».

Відповідальні посадові особи мають у визначені Главою держави терміни внести пропозиції щодо проведення за участю Президента України заходів з відзначення 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба.

Крім того, повинна бути проведена реконструкція меморіального комплексу І.М.Кожедуба у с. Ображіївка Шосткинського району, благоустрій прилеглої до нього території, а також капітальний ремонт фасаду гуртожитку хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету.
Має бути забезпечено і створення нової експозиції, присвяченої І.М.Кожедубу, у с.Ображіївка Шосткинського району, та усіляке сприяння оновленню експозиції музею І.М.Кожедуба у м.Шостці.

Також серед завдань – забезпечення проведення ремонту автомобільної дороги Шостка – Ображіївка та доріг у м.Шостка та с.Ображіївка Шосткинського району; організація проведення з метою патріотичного виховання молоді в навчальних закладах тематичних заходів, присвячених пам'яті тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба; забезпечення широкого висвітлення заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба у засобах масової інформації.

Забезпечення в установленому порядку належного фінансування заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба доручено прем’єр-міністру України», – повідомляється на сайті Президента.

 

 

 27.05.2010 23:43

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"