Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Кожна друга країна-інвестор в економіку Сумської області є країною ЄС

Головне управління статистики інформує, що пріоритетне місце в інвестуванні економіки Сумщини належить 19 країнам Європейського Союзу. Майже кожна друга країна-інвестор є країною ЄС. На кінець 2015 року в економіку області країнами ЄС вкладено174 млн.дол. прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) або 86 % загального обсягу.

 

Головними інвесторами виступають нерезиденти Кіпру (92 млн.дол.), Нідерландів (34 млн.дол.) та Великої Британії (30 млн.дол.).

 

Найбільш інвестиційно привабливі для іноземних інвесторів є переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля та ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів.

 

У 2015 році до країн Європи спрямовано чверть експорту усіх товарів. Імпорт з країн Європи становив майже 40% від загального обсягу.

 

У 2015 році Сумщина здійснювала зовнішньоторговельні операції з усіма 28 країнами Європейського Союзу, окрім Кіпру. Найбільш активні стосунки в експорті підтримувались з Італією, Німеччиною та Румунією (загалом майже половина обсягу), в імпорті – з Німеччиною, Італією та Польщею (більше двох третин обсягу).

 

У товарній структурі експорту третину складали поставки продуктів рослинного походження (зернових, насіння), чверть – відвантаження хімічної продукції (екстрактів, добрив). Суттєвими були також поставки механічного обладнання та взуття. В імпорті переважали надходження різних харчових продуктів, недорогоцінних металів, механічного обладнання, полімерних матеріалів, кави.

 23.05.2016 12:41

Источник: Статистика http://www.shostka-rada.gov.ua/economy/statistics/do_dnya_vropi_v_ukran
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"