Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Кредитні канікули» в умовах карантину

Кредитні канікули» – це можливість відстрочити платежі за кредитами на період після карантину. Така можливість передбачена тільки для сумлінних позичальників, які справно сплачували за позиками до 1 березня 2020 року. На «канікули» можуть розраховувати громадяни та бізнес, які зіткнулися з фінансовими труднощами через карантин – частково або повністю втратили дохід.

 

Наразі «кредитні канікули» своїм клієнтам пропонують: Приватбанк, Ощадбанк, Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк і ПУМБ. Більшість із них передбачили пільговий період на три місяці.

 

Що саме передбачатимуть «канікули», залежить від кожного банку і конкретного випадку кредитування. Є кілька основних варіантів. Банк може звільнити клієнта від повернення основної суми кредиту на час карантину, при цьому нараховуючи і стягуючи відсотки. Можлива відстрочка і за відсотками, і за основним кредитом, тобто відсотки будуть нараховувати, але стягувати почнуть після карантину. Ще один варіант – це реструктуризація кредиту на триваліший термін. Наприклад, позику на 6 місяців можуть перерахувати на 12 місяців, що дозволить скоротити щомісячну суму.«Важливо знати, що на період карантину банкам заборонено підвищувати ставки за кредитами. Так само банки не повинні вимагати комісій за проведення реструктуризації».

 

«Кредитні канікули» не працюють автоматично. Щоб скористатись цією можливістю, позичальник повинен звернутися до банку, пояснити ситуацію і підтвердити, що повністю або частково втратив дохід.

 

Фізичні особи можуть домовитися із банком про відстрочку дистанційно, без відвідування відділення. Це можна зробити телефоном або у чаті, також на сайті банку можна заповнити заявку. Що стосується середнього і великого бізнесу, кожна справа має розглядатись індивідуально на основі фінансового звіту та поточного стану.

 

Окрім того, банки не повинні погіршувати умови за кредитами за результатами реструктуризації, реструктуризація не повинна призводити до підвищення ефективної процентної ставки, банки не повинні вимагати від клієнтів жодних явних чи прихованих комісій за проведення реструктуризацій, необхідність яких викликана обставинами пандемії.28.04.2020 12:46

Источник: Безоплатна правова допомога http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"