Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Квітка миру та надії»

З метою  виховання в  дітях почуття національної гідності, поваги, любові до Батьківщини«Квітка миру та надії» і наших захисників, працівники Центральної дитячої бібліотеки ім. О. М. Горького на протязі місяця проводять арт-мобілізацію «Я-українець, я-патріот!».

 

Гуртувати дітей навколо спільної справи – це є головна мета  цього заходу. В рамках акції у бібліотеці був організований майстер-клас «Квітка миру-та надії», участь у якому взяли   читачі, юні патріоти  ЗОШ №5 – 4-а класу(класний керівник-Точило В.М.).

 

На захід була запрошена талановита майстриня нашого міста- Дерев’янко Олександра Віталіївна. На початку  вона розповіла дітям про те, як потрібно працювати з папером та показала які гарні квіти можна зробити зі звичайної серветки.

 

Серветка  це- унікальна сировина для створення неповторних виробів. Олександра Віталіївна вчила дітей виготовляти паперові квіти кольорів національної символіки. Майстриня допомагала кожному учаснику заходу. Діти і дорослі охоче перевтілювали прості різнокольорові серветки в чудові квіти. З великим задоволенням та натхненням декілька спритних рухів пальцями, трохи клею і ось –«Квіти миру та надії»-розцвіли у дитячих долонях.  Патріотичні квіти вийшли чудові, вони  всі будуть відправлені в зону АТО. Сподіваємось, що вони піднімуть настрій нашим бійцям. Дякуємо усім хто долучився до акції. Наша підтримка сьогодні дуже важлива для воїнів.

 

 

 

 

 28.03.2016 16:19

Источник: Міська ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"