Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Марафон пам’яті

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття. У війні взяли участь 80% людства, бойові дії велися на 2/3 існуючих на той момент держав. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана в бою атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн. солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 млн. осіб. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло 3-4 млн. військових і підпільників, понад 5 млн. цивільних загинуло через окупаційний терор та голод в тилу, до 5 млн. жителів були евакуйовані або примусово вивезені, значна частина з яких не повернулася.

 

Віддаючи шану загиблим та вшановуючи ветеранів та учасників Другої світової війни в Центральн1й дитячій бібліотеці ім.М.Горького проведений Марафон пам’яті «Ваш подвиг великий гримить крізь віки», під час якого відбулися різноманітні заходи, присвячені цим скорботним подіям.

 

В бібліотеці на відділах обслуговування оформлені книжкові виставки: «Збережемо пам’ять про велику мужність» та «Грими набатом 1945 рік» на яких   представлені  видання, що висвітлюють трагічні сторінки, пов’язані з Другою світовою війною. Видання містять унікальні архівні документи, рідкісні фотографії та щемливі спогади про пережите.Представлені матеріали, дають змогу переосмислити події війни, зазирнути в минуле і сучасне, об’єднане великою пошаною до тих, хто пережив те лихоліття та сам творив історію – солдатів-визволителів, учасників підпілля та партизанського руху, дітей війни.

 

Символом святкування перемоги у Другій світовій війні є квітка маку. Цей символ пам'яті жертв війни  використовують в Україні. Під час марафону дітям багато розповідалося про ті страшні події,які відбулися, були показані документальні кадри. Учасники заходу ще раз переглянули сторінку історії, яка стала доленосною для нашого народу. Вони душею доторкнулися до великого подвигу і осягнули, чому нацизм, який поставив на коліна країни Європи, спіткнувся на нашій землі та був вщент розбитий.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 07.05.2016 21:32

Источник: ЦБС http://cbstolstogo.ucoz.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"