Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Запрацювала програма "Дитячі меблі Сумщини"

Головне завдання обласної програми «Дитячі меблі Сумщини» виконується – діти починають користуватися якісними екологічно-чистими меблями власного виробництва.

За ініціативи першого заступника голови обласної ради Олега Бояринцева в вересні 2011 року була прийнята програма «Дитячі меблі Сумщини». 30 листопада Олег Бояринцев вручив меблі Воронізькому дитячому садку «Вишенька». Цей перший дошкільний заклад Шосткинського району, який отримав меблі в рамках програми «Дитячі меблі Сумщини. В реалізації цієї програми беруть безпосередню участь шосткинські підприємства ДП «Шосткинський агролісгосп» і Вище професійне училище.

Як зазначив Олег Бояринцев в одному із інтерв’ю: «Метою програми є забезпечення дитячих відділень районних лікарень і дитячих садків новими меблями. Ні для кого не секрет, що останні 20 років меблі в лікарнях оновлювалися переважно за рахунок благодійних організацій. У дитячих садках ситуація теж сутужна, особливо в сільських. Як молодий батько, я став звертати увагу на столи, стільці, шафи в дитячих садках. У мене враження, що це меблі з мого дитинства. Наші діти гідні кращого. І у нас є все для того, щоб забезпечити малюків якісними су-часними меблями, виготовленими у нас на Сумщині.

З 2005 року бюджетні кошти на придбання меблів для дошкільних установ не виділялися взагалі, і це при тому, що на сьогоднішній день вони забезпечені шафами, ліжками, стільцями всього на 85%. Половина меблів давно вже вичерпала всі можливі ресурси експлуатації. Працюючи над цією програмою, ми ставили перед собою відразу декілька завдань. По-перше, забезпечивши дитячі садки і лікарні новими меблями, ми вирішуємо одну з гострих соціальних проблем. По-друге, мова йде про ефективне використання природних ресурсів, зокрема лісів. По-третє, люди чекають створення нових робочих місць, і ми зобов'язані працювати в цьому напрямі. І, звичайно ж, наповнення місцевих бюджетів.

 Всі ці завдання будуть максимально вирішені тільки при тісній співпраці з місцевими товаровиробниками, із завантаженням комунальних підприємств і організацій. А залучивши до процесу виготовлення меблів ПТУ з Сум, Конотопа, Шостки, Глухова, Путивля та інших міст ми дамо поштовх до розвитку професійно-технічної освіти нашого регіону».  01.12.2011 19:44

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"