Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

МИКОЛА КЛОЧКО: Я ПРОШУ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ НЕ ПІДДАВАТИСЯ ПАНІЦІ Й ПРАЦЮВАТИ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час апаратної наради у ході розгляду питання про введення в окремих областях правового режиму воєнного стану у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти кораблів українських військово-морських сил

«У Верховній Раді депутати проголосували за введення воєнного стану. У переліку областей, де можливо введення особливого стану, 10 областей, в тому числі і Сумщина, – зазначив Микола Клочко. – На мою думку, цей крок дуже правильний і він для нашої прикордонної області дає можливість більш ретельно підготуватися до можливої агресії».

 

За словами очільника Сумщини, Президент України Петро ПОРОШЕНКО запевнив, поки що не планується оголошення повної чи часткової мобілізації до лав Збройних Сил, однак буде проведена робота із резервом першої черги. Указ Президента України не передбачатиме обмеження прав і свобод громадян України.

 

Президент також чітко заявив про те, що заробітні плати, пенсії, соціальні виплати люди мають отримувати вчасно. Запевнили в цьому Кабмін та Нацбанк, тому сьогодні для паніки немає ніяких підстав.

 

«Правовий режим воєнного стану також не означає, що буде припинятися фінансування тих бюджетних програм, які зараз є, – говорив Микола Клочко. – Навпаки, ми маємо робити все можливе, щоб поставлені Президентом України та Урядом завдання виконувалися».

 

Голова облдержадміністрації повідомив, що поки що ніякої активності з боку РФ саме біля нашої ділянки кордону немає, хоча вона є вздовж кордону на півдні. Тому розслаблятися не треба, але й панікувати не варто.

 

«Я був здивований, що люди по магазинах скупляють сіль, цукор, потім спекулянти почали вже долар підіймати, – додав Микола Клочко. – Ми з вами не раз за історію незалежної України переживали різноманітні потрясіння. І щоразу на паніці населення «наживалися різноманітні спекулянти», тому я закликаю відкинути паніку і працювати у звичному режимі».27.11.2018 11:41

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/17282-mykola-klochko-ya-proshu-zhyteliv-sumshchyny-ne-piddavatysya-panitsi-y-pratsyuvaty-u-zvychnomu-rezhymi.html?fbclid=IwAR0SZy6UkILB8C62YBAUKQQQ3UA9nU9d-zkEMiZW5BzOf7Ucivf-wwxNoFs
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"