Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Микола Нога: "Ми повинні зробити усе, щоб допомогти людям, які прибули до нас і допомогти військовим, які захищають країну!"

«За кожним прибулим  з південно-східних областей повинні бути закріплені працівники відділів та управлінь  міськвиконкому. Необхідно надати всебічну допомогу людям – влаштувати на роботу, забезпечити житлом та харчуванням», - на цьому наголосив міський голова Микола Нога під час  апаратної наради 7 липня 2014 року.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, зараз в місті  знаходиться більше 20 сімей, які приїхали з Донецької та Луганської областей. За  кожною сім’єю  закріплений  працівник. Оперативно вирішуються соціальні питання – отримання пенсій, соціальної допомоги, медичного обслуговування.   

Головний лікар ЦРБ  Олег Штогрин повідомив, що на облік до жіночої консультації стало 5 жінок, також були амбулаторні звернення та звернення щодо переоформлення інвалідності. В одному випадку питання стосовно переоформлення інвалідності вирішено одразу.  В другому випадку  питання по переоформленню інвалідності дитини ще вирішується, в зв’язку з тим , що в прибулої сім’ї відсутні документи.

За словами начальника  управління праці та соціального захисту населення Антоніни Наймитенко,  оформлено державну соціальну допомогу  18 особам з числа біженців з Донецької  та Луганської  областей.  

В.о. начальника управління освіти Любов Волошко повідомила, що  всі прибулі діти влаштовані в школи та дитячі садки. Було звернення стосовно проходження  ЗНО, це питання вирішено - було забезпечено  безкоштовний проїзд до Сум та безкоштовне проживання.

Міський голова надав доручення посилити роботу з біженцями з південно-східних областей країни та оперативно вирішувати всі питання, що виникають.

«Іде війна, наш обов’язок зберегти цілісність України. Ми  повинні зробити усе, щоб допомогти людям, які прибули до нас і допомогти військовим, які захищають країну»,- підкреслив, завершуючи обговорення,  міський голова.07.07.2014 09:57

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"