Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Микола Нога: «Ми повинні зробити все для того, щоб люди з особливими потребами насправді відчували себе захищеними»

 

«Президент України Віктор Янукович ставить завдання забезпечити якісне надання медичних та соціальних послуг  людям з особливими потребами », - зазначив міський голова при обговоренні  під час

щопонеділкової апаратної наради теми щодо виконання Соціальних ініціатив Президента в сфері медичного та соціального обслуговування інвалідів.

«Ми повинні постійно вдосконалювати роботу в цьому напрямку и зробити все для того, щоб люди з особливими потребами насправді відчували себе захищеними », - підкреслив мер міста.

 

За словами головного лікаря центральної районної лікарні   Олега Штогрина, в місті проводиться постійна робота по втіленню завдань і доручень  Глави держави в життя.

 

На виконання рішення ХХХVI сесії Сумської обласної ради V скликання від 09.07.2009 року «Про обласну цільову програму «Соціальна підтримка  осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки» та відповідного рішення Шосткинської міської ради від 28.08.2009 року № 247  «Про заходи щодо соціальної підтримки осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки», з метою покращення медичного та соціального обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями всі поліклінічні відділення та центральний корпус ЦРЛ облаштовані пандусами. 

На перших поверхах поліклінічних відділень розташовані спеціально устатковані кабінети для огляду та проведення ЛКК осіб з обмеженими можливостями.

При поліклініці   № 4 працює пункт прокату спецзасобів для обслуговування  інвалідів. Протягом 9 місяців 2013 року було охоплено послугами цього кабінету 52 чоловіка. В стаціонарних відділеннях КЗ «Шосткинська ЦРЛ» облаштовані палати для проведення відновного лікування осіб з особливими потребами, в  яких протягом звітного періоду було проліковано 428 чоловік).

На теперішній час на диспансерному обліку знаходиться 1838 осіб з обмеженими фізичними можливостями. Кожен з них має індивідуальну програму реабілітації, згідно якої їм проводиться медична, фізична, професійна та трудова реабілітації.

За 9 місяців 2013 року проведено реабілітація 1819 чоловікам.

Оздоровлено стаціонарно, з урахуванням стаціонарів на дому – 1801 осіб, амбулаторно – 1819, в обласних лікувально - профілактичних закладах  – 310, лікувально - профілактичних закладах  м.Києва – 79, санаторно-курортно – 58 осіб.

Протезовано слуховими апаратами 9 інвалідів на суму 7081 грн., штучні кришталики на суму 3900 грн. отримали 10 осіб, системи оксигенаторів   на суму 16560 грн. – 4  особи , послуги з зубопротезування  отримали 3 інваліди  на суму 3299 грн.26.11.2013 11:11

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"