Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Микола Нога: «Зміни в законодавстві щодо зайнятості населення стали поштовхом до покращення ситуації на ринку праці » 


«Відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, проголошених 7 березня 2012 року, у липні 2012 року був прийнятий у новій редакції Закон України «Про зайнятість населення». Зміни в законодавстві стали поштовхом до покращення ситуації на ринку праці», - підкреслив міський голова Микола Нога під час обговорення   на   щопонеділковій апаратній нараді  реалізації в Шостці  завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдань і перспектив на 2014 рік.                           

 

Як розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко,  Програмою зайнятості населення міста Шостки на період до 2017 року, затвердженої  рішенням XV сесії VI скликання міської ради  від  15.05.2013р., у 2013 році було передбачено створення 735 нових робочих місць.

Управлінням праці та соціального захисту населення щомісячно здійснюється моніторинг створення нових робочих місць за даними міськрайцентру зайнятості, податкової інспекції та управління юстиції.

 

За результатами моніторингу протягом 11 місяців поточного року в усіх сферах економічної діяльності створено 1179 нових робочих місць. Річне завдання виконано на 160,4%. Для працівників у юридичних осіб створено 64 робочих місця.

 

У 2013 році найбільше робочих місць було створено постійним представництвом приватної компанії з обмеженою відповідальністю «Латімер Корпорейшн Лімітед» (виробництво виробів з пластмас) - 26 р.м., ТОВ “Ньюсфера”-24 р.м., ТОВ “Віст Груп” - 23 р.м., ТОВ “Вант ЛТД” - 17 р.м., ДержНДІХП — 15р.м., ТОВ “Хемікал Інвест Лімітед” - 10 р.м. та інші.        

 

У звітному періоді приватними підприємцями  створено 1109 робочих місць, що становить    94,1 %  від загальної кількості новостворених  робочих місць. Слід відзначити, що прогнозний показник даною категорією перевиконаний вдвічі (554 по плану).

 

У місті  працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять представники управління праці та соціального захисту населення, міськрайцентру зайнятості, податкової інспекції, управління Пенсійного фонду, фондів соціального страхування, територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області, управлінь та відділів міської ради, міліції.

 

За  11 місяців поточного року обстежено 203 суб’єкти підприємницької діяльності. У 20-ти фізичних осіб-підприємців працювало 25 працівників без належного оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи всі місця легалізовані.

 

Проведено 6 засідань робочої групи. Заслухані керівники 14 підприємств та 28 суб’єктів підприємницької діяльності, які нараховують заробітну плату менше мінімальної. На 3 підприємствах заробітна плата зросла до мінімальної і вище, на 5-теж відбулося зростання, 6 суб”єктів підприємницької діяльності збільшили заробітну плату найманим працівникам.

 

За рішенням засідання робочої групи Територіальна державна інспекція з питань праці у Сумській області здійснила перевірку 3 підприємств, керівники яких не з’явилися на засідання робочої групи. За результатами перевірки одного з керівників притягнуто до відповідальності, іншому надано припис. Надані пропозиції на здійснення перевірки дотримання законодавства про працю  ще у 4-х суб'єктів підприємницької діяльності.

 

Значна увага  питанню зайнятості населення управлінням приділяється під час експертизи та реєстрації колективних договорів. Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення  надаються рекомендації щодо включення зобов’язань сторін по створенню нових робочих місць,   забезпеченню гарантій працівникам у разі зміни в організації виробництва, форми власності, банкрутства чи ліквідації підприємства, надання пільг і компенсацій звільненим працівникам відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Що стосується завдань та перспектив, то програмою зайнятості населення м. Шостки у 2014 році заплановано створити 800 нових робочих місць.

 

«Місто Шостка має майбутнє. Завдяки значним зусиллям, впевненим крокам міської влади до Шостки прикута увага певного бізнесового кола та наукових установ з України і ближнього та дальнього зарубіжжя у зв’язку з розробкою та представленням проекту “Розвиток індустріального парку “Свема”, який був розглянутий Кабінетом міністрів України та іншими Міністерствами і відомствами нашої держави. А це значні інвестиції, поповнення місцевого бюджету, розвиток інфраструктури, а також створення гових робочих місць  та покращення добробуту шосткинців», - зазначила Антоніна Наймитенко .10.12.2013 11:48

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"