Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаМикола Нога: «Успіх можна отримати, поєднавши зусилля з навколишніми селищами й селами»

Микола Нога - міський голова м. Шостка
Міський голова Шостки розповів про пріоритети розвитку міста та умови подолання економічної кризи.

– Миколо Петровичу, у рейтингу «Топ 50» ви посіли 11 місце. Завдяки чому, на Вашу думку, ви отримали такий високий бал серед знаних сумських політиків, управлінців, підприємців?
– Мабуть, це запитання доцільніше було б адресувати тим, хто визначав моє місце в рейтингу. Я ж просто працюю спільно з громадою міста Шостки, тому вважаю, що оцінка моєї роботи відноситься до  усіх жителів міста.

–  Які пріоритети у розвитку Шостки Ви ставите на сьогодні?
– Шостка розвивається як адміністративно-економічний, культурний і науковий центр півночі Сумської області.  Надзвичайно складно, але, борючись за «місце під сонцем», ми рухаємось саме цим шляхом.  Пам’ятаєте, як у Тараса Шевченка: «Чи є що краще, лучче в світі, як укупі жити, з братом добрим добро певне познать, не ділити?»  Сьогодні, як ніколи раніше, самотужки місту не вижити, якщо не розвивати прилеглі території.  Успіх можна отримати, поєднавши зусилля з навколишніми селищами й селами. Це і є магістральний напрямок розвитку Шостки, який вже сьогодні забезпечена  можливість жителям цілого регіону навчатись, лікуватись, користуватись культурними  здобутками і таке інше.

– Чи вплинула економічна криза на життєдіяльність міста і як Ви збираєтесь їй протидіяти?
– Дуже боляче вплинула, як і усім іншим. Особливо непокоїть ускладнення в роботі наших промислових підприємств, малих і середніх бізнесових структур. Конкуренція стала не просто жорсткою, а жорстокою. В цих умовах наше завдання – послабити панічні настрої, податковий гніт, допомогти людям здолати труднощі на цій, очевидно, тривалій дистанції, зберегти більшість підприємств і підприємців. Щоб вони не просто вийшли з кризи, а вийшли оновленими.

– Наскільки реальним є впровадження пілотного проекту з енергозбереження у Вашому місті, і як Ви оцінюєте його ефективність?
– Якби ми не вірили в реальність цього проекту, ми б за нього й не брались. Його ефективність довів досвід сусідів – Росії, Білорусі, Фінляндії. Це реальний проект. Він відповідає ідеології розвитку цивілізації на нашій планеті.
Разом з тим реалізація нашого проекту потребує надзвичайних зусиль. І сьогодні ми докладаємо їх, аби завершити справу, яку вже розпочали.

– Чи вважаєте Ви себе успішним мером? Що повинен знати й уміти міський голова, аби стати успішним?
– Роботу керівництва міста оцінюють люди. Важливо розуміти, що сьогодні нам насамперед треба мобілізуватись, об’єднатись і працювати вдвічі краще, ніж будь-коли.

– Що ви вважаєте своїм найбільшим успіхом і найбільшою невдачею в роботі?
– Свої успіхи та невдачі ми будемо оцінювати і обговорювати коли вийдемо, точніше, коли подолаємо кризу. Сьогодні цим стурбовані, думаю, керівники усіх міст планети.


10.03.2009 20:50

Источник: Сумська щоденна інтернет-газета «Сотня» http://100.sumy.ua

Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"