Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

На гостини до Куліша

7 серпня на Шосткинській землі відбулися ювілейні Х Кулішеві читання,  присвячені 195-й річниці з дня народження славетного земляка Пантелеймона Куліша. День, напоєний сонцем, настояний на духмяних травах Сумщини, зустрічав гостей.

За доброю традицією, урочисте відкриття Кулішевих читань відбулось в центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого. На захід завітало чимало поважних гостей, шанувальників творчості видатного письменника, видавця та громадського діяча.

Привітав всіх присутніх  та познайомив  з маловідомими фактами  життя Куліша член Національної спілки письменників України, лауреат премій І.Огієнка(2006), Пантелеймона Куліша (2013), дослідник життя і творчості П.Куліша,  краєзнавець Віктор Терлецький.

В черговий раз  відчути життєдайний дух рідної землі, велич українського духу і невичерпність творчого потенціалу своїх славетних земляків, побувати біля самих витоків життя Панька Куліша та відвідати ювілейні заходи,мали можливість представники Товариства “Сумське земляцтво” в м. Києві.

Ірина Родченко, виконавчий директор Сумського земляцтва, член Національної спілки журналістів України, звернула увагу, що подарував це свято для земляків славетний і незабутній історик, просвітитель, громадський діяч, творець української мови й нації, перекладач, філософ, етнограф, фольклорист, прозаїк, драматург, поет, видавець, публіцист і критик – великий українець Пантелеймон Куліш, тому що він народився на цій чудовій землі.

«З великим задоволенням передаю до вашої світлиці найтепліші слова привітання від українського політика, громадського діяча, голови Сумського земляцтва в Києві Івана Рішняка і – найдорожчий скарб – книги. Сійте і надалі розумне, вічне, мудре слово нашого славетного земляка», – зазначила Ірина Родченко.

Декламували свої вірші та вірші Пантелеймона Куліша Василь Довжик, член Сумського земляцтва, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників України, поет, прозаїк, драматург, перекладач, актор театру, кіно та естради, радіокоментатор Українського радіо, літературний редактор та ведучий популярних програм, автор 16 книжок для дітей та юнацтва, лауреат літературних премій ім. Л. Українки, О.Копиленка, С.Олійника, О.Вишні, М.Старицького та В.Юхимовича та Наталка Поклад, поетеса, лауреат літературних премій імені Євгена Маланюка, Михайла Коцюбинського, Наталі Забіли, Марусі Бек (США), «Благовіст», «Кришталевий птах», лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Олександра Олеся.

Леся Толстова, заступник директора з наукової роботи Національного художнього музею України, розповіла про зв’язки художника Миколи Мурашка з Пантелеймоном Кулішем та зачитала фрагменти з «Щоденника» М.Мурашка.

На святі традиційно прозвучали твори видатного земляка. Талановитий актор Ростислав Обуховський продекламував уривок з відомих «Листів з хутора».

Ведуча заходу, бібліотекар Тамара Четверикова акцентувала увагу присутніх, що саме Куліш першим став вживати в літературі й науці наймення Україна й послідовно відстоював волю свого народу, оскільки був переконаний, що кожен народ має повноцінне право вільно жити на своїй рідній землі.  

Земляки охоче оглянули музей Пантелеймона Куліша при центральній міській бібліотеці,  де є чимало рідкісних видань письменника і світлин. Записи своїх вражень  вони залишили у книзі відгуків.

 Продовжилося свято на Гуковому хуторі, де звучало правдиве Кулішеве слово та  дзвінко котилася пісня над полем.

 

 

 

      08.08.2014 07:00

Источник: Міська ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"