Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

НА ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ ЗАЛІЗНИЦІ З'ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ РЕЙКОВИЙ АВТОБУС ШОСТКА-ГЛУХІВ

НА ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ ЗАЛІЗНИЦІ З'ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ РЕЙКОВИЙ АВТОБУС"Ми поставили перед собою задачу – аби область процвітала, - наголосив під час урочистостей очільник області. – Якщо, як і сьогодні, гуртом візьмемося повертати до життя непрацюючі об’єкти, Сумщину чекає велика, гарна перспектива".

З 1994 року Глухів не мав сполучення з головною магістраллю Південно-Західної залізниці, відтак з міста не здійснювали пасажирські перевезення залізничним транспортом. Після капітального ремонту 35 кілометрів колії, якою до цього курсували лише вантажні потяги, можна менш ніж за годину дістатися з колишньої гетьманської столиці до сучасного промислово-розвиненого міста Шостка.

На переконання Павла Качура, сполучивши індустріальний центр та "культурну столицю", люди зможуть вдало поєднувати роботу і відпочинок.

"Це знакова подія не лише для Сумщини, й для усієї залізниці, - підкреслив начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН. – Тому ми з радістю відгукнулися на прохання Павла Качура сприяти у цій благородній справі".

Довгоочікувана глухівчанами поява комфортабельного пасажирського маршруту стало великим святом для усього міста. На залізничний вокзал Глухова прийшло декількасот людей, в тому числі й перші щасливчики, які одразу ж після урочистостей вирушили на новому рейковому автобусі до Шостки. Святковий настрій дарували усім місцеві колективи художньої самодіяльності, а також ансамблі з "північної столиці" області.

Як відзначив голова Глухівської райдержадміністрації Анатолій ШИШКАНОВ, відкриття цього маршруту дасть потужний імпульс культурному та економічному розвиткові району. Популярнішим, зокрема, стане Глухівський державний педагогічний університет. Для молоді – це додаткова можливість обирати навчальні заклади з різним спектром професій, не витрачаючи великі кошти на проїзд.

Це також можливість вписати нову сторінку у розвиток туристичної галузі області, яка відкриє туристам цікаві факти історії нашого краю в контексті історичного літопису всієї України. Міський голова Глухова Олена МЕЛЬНИК подякувала Павлу Качуру за підтримку та дієву допомогу у відродженні туризму.

"Тепер з Києва через Шостку можна буде легко дістатись Глухова, який зберігає понад 50 пам’яток історичної спадщини, неповторний історичний ландшафт та цінну старовинну міську забудову, - наголосила Олена Мельник. – Тож Сумщині бути туристичною "Меккою" України".

Та й самим глухівчанам відтепер легше буде доїхати до столиці. Планується, що рейковий автобус Глухів-Шостка, який вміщує понад 200 пасажирів, курсуватиме двічі на день. Квитки на нього коштуватимуть майже вдвічі дешевше, ніж на звичайний автобус.

На перспективу планується продовження зазначеного залізничного сполучення до Чернігівщини, а саме, до міста Новгород-Сіверський, який також має цікаву історію та видатні архітектурні пам’ятки.18.01.2008 00:12

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://state-gov.sumy.ua/2008/01/17/na_pvdennozakhdnjj_zalznic_zjavivsja_pershijj_rejjkovijj_avtobus.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"