Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

НА СУМЩИНІ ШУКАЛИ "ЧЕРВОНУ РУТУ"

23 квітня в місті Конотоп відбувся відбірковий конкурс XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

«Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців.

Цьогорічний XV фестиваль «Червона рута» складається із двох етапів – відбіркового й фінального. 25 відбіркових конкурсів пройдуть із березня по грудень в обласних центрах та м. Київ. У них візьмуть участь близько 3 тисяч виконавців та гуртів, які змагатимуться у шести музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

На Сумщині «столицею фестивалю» став Конотоп.

З метою належної організації та проведення відбіркового конкурсу на Сумщині голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО видав відповідне розпорядження.

«Мета відбіркових конкурсів – залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену», –  зазначив директор фестивалю Тарас МЕЛЬНИК.

Організатори фестивалю на Сумщині - сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв!!!! Команда СОНМЦ спрацювала на відмінно))))

Почесним гостем фестивалю, якому було надано право відкриті фестиваль,  став сучасний український рок-гурт з Шостки «Моноліт —  Один з найкращих рок-гуртів нової регенерації за версією «М1» та фестивалю «Слов'янський рок». Перший український рок-гурт дебютний альбом якого був виданий компанією «Universal Music Group». Гурт виступав на таких фестивалях: «Червона Рута», «Суми-ROCK-FEST», «Про рок», «Слов'янський рок», «Рок дебют», «Золотий голос Бінго», «EXTREME-ZONE».  ( керівник та засновник гурту - Константин Гордейчук)

Приємно відмітить що переможцем регіонального етапу в Конотопі став  «Народний художній колектив» -  фольклорний ансамбль «Любисток» Центру естетичного виховання шосткіиської міської ради (керівник Стегайло Тетяна Анатоліївна, Заслужений діяч естрадного мистецтва України,  Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України).

Єднаймося в ім’я щасливого майбутнього України, бажаємо подальшого творчого розквіту, яскравих пісень, щоб «дорога до пісні» вела «Любисток» до високих вершин і дала стимул до нових творчих проектів.

Працюємо та  перемагаємо разом!

         24.04.2016 21:46

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/na_sumshhini_shukatimut_chervonu_rutu/2016-04-23-688
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"