Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Поточний тиждень буде характеризуватися доволі складними погодними умовами: проходженням сильних та подекуди дуже сильних дощів на півдні та сході, переважно відсутністю опадів на решті території і потеплінням наприкінці тижня», – повідомив під час брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

 

За його словами, над Чорним морем очікується утворення активного циклонічного вихору, який у найближчі дні зумовить погодні умови у південних та східних областях. Таким чином, 30 вересня на півдні Одещини розпочнеться помірний дощ. Протягом 1-2 жовтня на півдні Одеської, Миколаївської, в Херсонській областях, в АР Крим, а 3-4 жовтня – у Запорізькій, Донецькій, Луганській та Харківській областях, розпочнуться дуже сильні дощі з посиленням швидкості вітру до 15-20 м/с. Водночас на півночі, заході, центрі країни погода буде холодною, але без опадів. У нічні години, переважно на ґрунті, спостерігатимуться заморозки (+1…+7 °С); у північних та північно-східних областях температура повітря – +1…+4 °С.

 

Як зазначив Микола Кульбіда, протягом 3-5 жовтня на північному сході України (Сумська, Харківська і частково Луганська області) у нічні та ранкові години може випадати мокрий сніг.

 

Певне підвищення температури (до +7…+12 °С) розпочнеться 5 жовтня у західних областях. Протягом двох наступних днів це підвищення пошириться на більшу частину території України. Найбільш відчутний період потепління очікується 8-10 жовтня. Показники стовпчиків термометрів будуть вищими від норми: у денні години максимальні значення сягатимуть +15…+20 °С у більшості областях.

 

«Зважаючи на пониження температури повітря, у житловому секторі зростає кількість пожеж, спричинених недотриманням елементарних правил пожежної безпеки у побуті – у першу чергу, під час неправильного користування обігрівальними приладами, залишення їх увімкненими без нагляду, через використання саморобних обігрівачів тощо. У зв’язку з цим, Державна служба України з надзвичайних ситуацій рекомендує громадянам з відповідальністю ставитися до власної безпеки, дотримуючись правил пожежної безпеки у побуті», – наголосив заступник начальника Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Володимир Демчук.

 

Також він зазначив: через почастішання випадків отруєння грибами, рятувальники рекомендують дотримуватися правил безпеки під час збирання та вживання грибів. А саме: збирати лише добре відомі гриби, уникати зон радіаційної та хімічної небезпеки, уважно перевіряти гриби, зібрані дітьми та ін.01.10.2013 09:57

Источник: Державна служба України з надзвичайних ситуацій http://mns.gov.ua/news/28161.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"