Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики - тема практикуму у Сумському РВ АМУ

29 жовтня у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Учасники заходу – голови ОТГ, начальники та фахівці відділів охорони здоров’я та інформаційних технологій з територіальних громад Миколаївської області, представники Сумського РВ АМУ.
Практикум відкрив виконавчий директор Сумського регіонального відділення Асоціації міст України Володимир Дериземля: «Цифровізація надання медичних послуг в ОТГ робить їх доступнішими для людей, дозволяє надавати їх жителям швидше та ефективніше, а отже сприяти розвитку всієї громади в цілому».
Під час навчання модератор заходу, головний лікар КНП «Білопільський Центр Первинної Медичної Допомоги», переможець конкурсу «Головний лікар року – 2019» Костянтин Рожин, познайомив учасників з новаціями в сфері цифровізації надання медичних послуг в громадах, та основними нормативно-правовими актами, які регулюють цю діяльність.
Під час першої навчальної секції було продемонстровано основні переваги роботи в цифровому форматі: онлайн-запис на прийом, ведення електронної звітності, впровадження електронних карток пацієнтів та використання мобільних додатків в поточній роботі. Особливу увагу модератор заходу К.Рожин приділив поширеним проблемам з повним переходом на електронні платформи та шляхам їх вирішення.
Протягом другої навчальної секції учасники практикуму познайомилися з процесом запровадження пацієнт-орієнтовної допомоги, переходом до доказової медицини та виконали низку практичних завдань в групах.
«Більшість об’єднаних громад Сумської області мають значну площу і як наслідок значну розпорошеність окремих закладів охорони здоров’я. Цифровізація цієї сфери дозволяє відкрити нову сторінку в надані медичних послуг населенню, зробити їх ефективнішими, своєчаснішими та зручнішими», - підсумувала Нина Мельник, координаторка Офіс реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України.
  


30.10.2019 08:47

Источник: АМУ http://auc.org.ua/sites/default/files/styles/200x120/public/field/image/74694866_2491062741217696_4892395438692368384_o.jpg?itok=hMa-NljC
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"