Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

У відділенні соціально-побутової адаптації № 2 міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться по вул. Горького, 4А, завжди людно і кожен день сповнений радісними подіями. Ветерани-відвідувачі територіального центру активні у будь-яких заходах, слідкують за подіями у світі, а також дотримуються традицій українського народу.

 «Із піснею по життю» - саме і є девіз ветеранів. Життя сповнене буднів та свят; саме у нашому закладі можна провести свята за всіма його традиціями.      

 Крім того, працівники закладу надають соціально-побутові, соціально-медичні послуги, сприяють розвитку різнобічних інтересів. а привітання із Днем народження не обходить жодного ветерана, ніхто не залишається без уваги, подарунка, зробленого руками відвідувачів, і звичайно веселої пісні. Так у лютому місяці привітали з днем народження ветеранів праці Котилевську А.В., Тур Н.П., Кузьміну Т.І.

Ветерани відділення весело святкували Масляну, запрошуючи весну, бо вона несе і турботи і свята. 23 лютого, до Дня захисника Вітчизни, відбувся ранок: «Вам слава і хвала, сини Вітчизни». Від жінок ветеранів - учасників ансамблю «Полісянка» чоловіки отримали привітання, пісні і подарунки.

Не можна не відмітити те, що ансамбль «Полісянка» завжди запрошують із концертною програмою до міського шпиталю. Так, в день виведення радянських військ із території Афганістану, 15 лютого, учасники ансамблю подарували хвилини душевних пісень ветеранам-інтернаціоналістам, які перебувають на цей час на лікуванні у шпиталі, як подяка за їхній подвиг.

 З метою набуття соціально-правової грамотності люди пенсійного віку із захопленням відвідують заняття економічно-правового факультету Університету ІІІ віку.      

 Завжди з нетерпінням чекають на бесіди і духовні повчання протоієрея Олександра Макухи.

 Кожен відвідувач нашого закладу може впевнено сказати: «У нас немає часу на старість – ми активні і сповнені енергії життя».

 Ми вшановуємо дорогих нашому серцю людей, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу і незалежність нашої Батьківщини.

 Хай довгим та щасливим буде Ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають Вас. Бажаємо Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, оптимізму, залишатися діяльними й активними, миру, добра і щастя Вам!

 Не залишайтесь на самоті і запрошуємо Вас, ветерани, до нашого відділення.29.02.2012 08:00

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"