Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада від 8 серпня 2011 р.

8 серпня під керівництвом міського голови та за участю заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради відбулась апаратна нарада. Одним з головних питань, що обговорювалося під час наради стало питання щодо підготовки навчальних закладів міста до 2011-2012 навчальних років. Інформувала присутніх з даного питання начальник управління освіти міської ради Антоніна Наймитенко, яка повідомила, що з метою забезпечення своєчасної та якісної підготовки закладів освіти, їх повноцінного функціонування у 2011-2012 навчальному році міськвиконкомом, управлінням освіти, педагогічними колективами навчальних закладів проведена відповідна робота.

 

У навчальних закладах проведений поточний ремонт навчальних кабінетів, аудиторій, рекреацій, спортивних та актових залів. Завершуються роботи з ревізії водопровідних та теплових мереж, частково замінено труби опалювальної системи.

 

Проведено капітальний ремонт покрівель у ДНЗ № 3 площею 338 тис. м2 на суму 84,1 тис. грн., Центрі естетичного виховання площею 48 м2 на суму 9,8 тис. грн. та харчоблоку у ДНЗ № 1 на суму 36,5 тис. грн. Проведено ремонтні роботи у приміщенні Центру естетичного виховання на суму 38,0 тис. грн. Надані на перевірку лічильники тепла (9 шт. на суму 7,5 тис. грн.), проведено перезарядку вогнегасників (15 тис. грн.), проведено перевірку опору ізоляції електрообладнання та електричних мереж (50,5 тис. грн.), проведено дератизацію у навчальних закладах (3,5 тис. грн.) Придбані матеріали для проведення поточного ремонту (81,3 тис. грн.) , холодильне обладнання у ЗОШ № 1 (3,0 тис. грн.), водонагрівач у ЗОШ № 11 (1,8 тис. грн.).

Загальноосвітні навчальні заклади повністю забезпечені педагогічними кадрами.

 

 Забезпеченість підручниками в місті складає 99 відсотків. Учні 1-9 класів забезпечені підручниками на 100 відсотків. У червні 2011 року отримали 3000 підручників для учнів 10 класу. Протягом серпня будуть продовжувати надходити підручники для учнів 11 класів.

 

Усі загальноосвітні навчальні заклади забезпечені комп'ютерною технікою, у кожній другій школі наявне мультимедійне обладнання, всі школи підключені до мережі «Інтернет», дошкільні і позашкільні навчальні заклади - частково.

 

 На 2011-2012 навчальний рік збережена мережа навчальних закладів:

-                  2 - школи нового типу - НВК-ліцей, гімназія

-                  2 - спеціалізовані - І-ІІІ ст. № 1,1 ст. № 13

-                  7 - загальноосвітніх - І-ІІІ ст. № 4,5,7,8,9,11,12

-                  1 - НВК школа І-ІІІ ст. № 6- ДНЗ

-                  1 - спеціальна школа - І-ІІ ст. № 10

-                  1 - В (змінна) школа ІІ-ІІІ ст.

-                  1 - школа-інтернат І-ІІІ ст.

 

 

 Директор міськрайонного центру зайнятості Людмила Кошик повідомила, що на обліку в центрі зайнятості зараз знаходяться 1,5 тис. безробітних. Протягом останнього тижня на постійну роботу були працевлаштовані 40 осіб, на тимчасову роботу – 70 безробітних.

 

 Під час апаратної наради міський голова голова Микола Нога вручив студентці Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Інституту енергозбереження Олександрі Дудуковій Почесну грамоту за активну участь в науково-дослідній роботі по використанню альтернативних видів палива при опаленні Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9.08.08.2011 20:40

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"