Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада від 15 серпня 2011 р.

15 серпня в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Миколи Ноги та за участю заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради відбулася апаратна нарада. Одним з головних питань, що обговорювалося під час наради стало питання щодо виконання плану роботи управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

Як зазначила начальник управління Ольга Ткаченко, робота управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради направлена на виконання законодавчих актів у сфері цивільного захисту, розпорядження голови облдержадміністрації від 24.12.2010 року № 865 "Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту області на 2011 рік", рішення міськвиконкому від 28.01.2011 року № 7 "Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту міста Шостка на 2011 рік".

 

План основних заходів з підготовки цивільного захисту міста за поточний період 2011 року виконано, що дозволило підвищити готовність органів управління і сил цивільної оборони міста та реальний захист населення і території від впливу факторів техногенного і природного характеру. З цією метою щомісячно проводяться технічні перевірки працездатності систем оповіщення цивільного захисту міста, перевірки готовності локальних систем оповіщення та спеціалізованих формувань хімічно небезпечних об’єктів, тренування по оповіщенню населення з передачею контрольних сигналів. Протягом звітного періоду відбулись 10 комплексних перевірок з питань цивільної оборони на підприємствах та в організаціях міста та 4 комплексні об’єктові навчання. Було проведено 8 засідань міської комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Протягом квітня - травня поточного року проведено тиждень безпеки та огляд-конкурс серед дошкільних закладів з питань безпеки життєдіяльності. Згідно плану проводяться штабні об’єктові тренування.

 

В липні 2011 року в місті відбулась контрольна перевірка реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, пожежної безпеки місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності.

 

Управлінням з питань НС міськради постійно ведеться робота щодо підготовки до протидії пожежам у природних екосистемах міста та проводиться моніторинг стану пожежної безпеки в природних екосистемах міста, патрулювання лісових масивів. В місцях земельних ділянок, що межують з лісовими масивами, торфовищами встановлені агітаційні щити щодо недопущення випалювання сухої трави. З власниками земельних ділянок постійно проводяться бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах. Посилений контроль за станом пожежної безпеки органами державної відомчої та місцевої пожежної охорони – приведено в готовність 6 одиниць пожежної техніки, 22 одиниці іншої.

 

Управлінням з питань НС міста разом з ШРВ УМНС України в Сумській області постійно проводиться попереджувальна робота через засоби масової інформації.15.08.2011 20:44

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"