Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Навчання на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку

18 жовтня 2011р. на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку виступив в.о. начальника Управління Пенсійного фонду в м. Шостка Олександр

Хрущ, який надав деякі роз’яснення щодо Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.

 

 Зокрема, він наголосив, що з ухваленням вищевказаного Закону право на пенсію за нормами Законів України „Про державну службу”, „Про статус народного депутата України” та право на щомісячне довічне грошове утримання відповідно до Закону України „Про судоустрій і статус суддів” з 1 жовтня 2011 року матимуть жінки після досягнення віку, передбаченого ст.26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” зі змінами, тобто пенсійний вік поступово збільшується з 55 до 60 років.

 

 Для чоловіків вік виходу на пенсію або довічне грошове утримання починаючи з 2013 року поступово збільшуватиметься до 62 років.

 У період до 1 січня 2015р. збережено вік виходу на пенсію жінок після досягнення 55 років. Таке право матимуть ті жінки, які звільнилися з роботи та за наявності страхового стажу не менш як 30 років. У цьому випадку розмір їхньої пенсії, обчисленої відповідно до ст.27 та з урахуванням ст. 28 цього Закону, зменшується на 0,5% за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

 

У разі, коли така жінка до досягнення віку працевлаштувалася, виплата дострокової пенсії на час роботи припиняється. У цьому випадку після досягнення віку відсоток, на який зменшено розмір пенсії, переглядається з урахуванням кількості повних місяців страхового стажу, набутого за період роботи після дострокового виходу на пенсію. Відсоток, на який було зменшено розмір пенсії, також може бути переглянуто з урахуванням відповідної кількості повних місяців страхового стажу, якщо особа після досягнення віку, передбачено ст. 26 цього Закону, продовжує працювати і відмовилася від отримання пенсії.

 

 Стаж, який дає право на призначення пенсії за віком, з 01.10.2011р. становить 15 років, а стаж, необхідний для призначення мінімальної пенсії за віком, буде збільшено: для чоловіків – із 25 до 35 років, для жінок – із 20 до 30 років.

 Особливістю нового пенсійного Закону є те, що майже всі його норми стосуються лише пенсій, які призначатимуться після набуття чинності цього Закону. На розмір пенсій, призначених раніше, обмеження не поширюється.20.10.2011 03:49

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"