Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «СВЕМА» ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ

26 травня в місті Суми відбулася ХІІІ Міжнародна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2016». В урочистому відкритті взяли участь почесні гості, серед яких Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні п. Столе Змеєеоски,  радник торгово-економічної служби Посольства Республіки Білорусь в Україні Ольга Ковальова,  президент Міжнародного трейд-клубу в Україні, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчева,   президент Торгово-промислової палати України, Почесний консул Франції в Україні Геннадій Чижиков та інші. 

 

За словами організаторів, метою проведення заходу є презентація економічного потенціалу Сумщини та залучення нових інвестицій, адже наш регіон має високий потенціал до міжнародного співробітництва. «За 2015 рік Сумська область збільшила частку експорту до Європи з 19% до 25% і одна з небагатьох в Україні показала реальне зростання експорту до європейських країн. Кожен другий інвестор на Сумщині – з країн Європейського Союзу… Такі заходи, як сьогодні, допомагають і підприємцям, і мешканцям області розвиватися», - підкреслив у своїй промові голова Сумської обласної державної адміністрації  Микола Клочко.

 

Присутні мали змогу ознайомитися з виробничими здобутками 40 підприємств Сумщини, які є лідерами у сфері машинобудування, переробної, легкої промисловості, енергетичного комплексу, туризму, освіти та інформаційних технологій. Серед них чільне місце займає КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» - єдине на Україні підприємство, що в замкненому циклі виготовляє капсульну продукцію та засоби ініціювання промислових вибухових речовин. «Наше підприємство, засноване у 1848 році, і сьогодні зберігає своє головне призначення. Без продукції «Імпульсу» неможливий видобуток руди, вугілля, щебеню, неможливе функціонування вітчизняної металургії. Маючи досвід роботи з вибуховими матеріалами, ми розширили асортимент товарами народного вжитку – феєрверковими виробами, салютними установками. Подібних підприємств у світі  одиниці, а в Україні аналогів немає», - розповідає  В’ячеслав Медвідь, начальник відділу збуту та маркетингу КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс».

 

В рамках цьогорічної  виставки було проведено Міжнародний бізнес-форум «Відчиняємо ворота в Європу» за участю дипломатів, експертів у галузі права, представників бізнесу зарубіжних держав. Головними темами обговорення стали особливості ведення бізнесу за кордоном та перспективи міжнародного навчання і співробітництва.

 

З презентацією індустріального парку «Свема» виступила  керуючий справами виконкому Шосткинської міської ради  Олена Кравченко. «Динамічний розвиток ринкового середовища, конкуренція товарів і послуг на глобальних ринках вимагає нових підходів до розвитку економіки. В світі для розвитку малих, середніх та новостворених підприємств як альтернатива використовується багатовекторний механізм взаємодії – індустріальні парки. Метою проекту є залучення інвестицій в економіку регіону та міста Шостка, перехід до високотехнологічного виробництва, надання підтримки малому та середньому бізнесу, створення нових робочих місць», -  розповіла Олена Миколаївна.

 

Серед переваг індустріального парку «Свема» - скорочення терміну освоєння інвестицій, використання наукового потенціалу місцевих закладів освіти (інституту та коледжу), наявність митного посту, кластерна форма взаємовідносин, залучення креативних фахівців до реалізації інвестиційних проектів. За період функціонування парку проведено великий обсяг робіт з будівництва, реконструкції інженерно-транспортної інфраструктури, дорожнього покриття та вуличного освітлення, прилеглої території. Побудований новий навчально-лабораторний комплекс Шосткинського інституту Сумського державного університету з бізнес—інкубатором, електронною бібліотекою, спортивними майданчиками. На прилеглій території збудовано церкву, освітньо-меморіальний комплекс «Родинна пам'ять».

 

У 2016 році роботи з оновлення інженерно-транспортної мережі тривають. Місто приймає участь у конкурсі інвестиційних проектів, фінансування яких буде проводитись із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку. На сьогоднішній день навколо території індустріального парку «Свема» працює понад 30 підприємств-супутників, які виробляють лакофарбові матеріали, емалі спецпризначення, наливні підлоги, будівельні вироби, тепло-, звуко- та пароізоляційні матеріали, фотолюмінісцентні та світлоповертальні матеріали, вироби з пластмаси, електроізоляційні та пакувальні матеріали. Працює єдине в Україні підприємство по виготовленню піноскла («Технологія»). Відкрито нове виробництво активних фармацевтичних інгредієнтів ПАТ «Фармак» (об’єм інвестицій у виробництво якого склав 350 млн. грн.), вже введено в експлуатацію один департамент. У 2015 році на території індустріального парку «Свема» будується підприємство «Шосткинський елеватор», яке у вересні цього року планує розпочати роботу.  Дозвільні документи на оренду землі отримало підприємство «Корн Фудз Інтернешнл».

 

Відвідувачі Міжнародного бізнес-форуму з великою зацікавленістю ознайомилися з презентацією індустріального парку «Свема», залишивши схвальні відгуки та побажання шосткинцям подальшого розвитку, злагодженості дій, нестандартних стратегічних рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 31.05.2016 13:04

Источник: Прес-служба виконавчого комітету Шосткинської міської ради http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"