Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Не втрачати пильність

Управління СБУ в Сумській області нагадує жителям регіону, що керівником Антитерористичного центру при СБУ з 12.08.2016 встановлено (згідно з Положенням про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92) рівень терористичної загрози «жовтий» (імовірна загроза).

 

З початку року з метою посилення рівня взаємодії між суб’єктами протидії тероризму, а також запобігання, своєчасного виявлення та припинення можливих терористично-диверсійних проявів регіональним підрозділом СБУ на території області проведено двадцять чотири спеціальних тренування та два антитерористичних навчання.

 

Спеціальні тренування проведено в кожному районі Сумщини, зокрема на військових об’єктах, в організаціях та підприємствах транспортного комплексу, нафтогазовидобувній галузі, у місцях масового перебування людей. Вони проводились з моделюванням ситуації щодо можливого мінування, використання умовними терористами безпілотних літальних апаратів, вчинення кібератак на об’єктах критичної інфраструктури тощо.

 

За їх результатами Координаційною групою АТЦ при УСБУ в Сумській області надано відповідні методичні рекомендації для кожного об’єкта щодо удосконалення системи захисту з урахуванням його специфіки та особливостей діяльності.

 

Також у регіоні проведено антитерористичні командно-штабні та тактико-спеціальні навчання за участю підрозділів Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, ДПС, органів влади та самоврядування, інших регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом. Їх головна мета – захист громадян, держави і суспільства від тероризму.

 

Навчальні антитерористичні заходи відбувались в умовах наближених до реальних бойових. Під час завершального етапу триденних навчань силові підрозділи виконали завдання із звільнення «заручників», яких за «легендою» захопили умовні «терористи» на міжнародному пункті пропуску «Велика Писарівка».

 

Проведений захід продемонстрував високий рівень взаємодії його учасників та їх готовність оперативно і професійно виконувати завдання підвищеної складності.

 

Зважаючи на прикордонний статус Сумської області, який обумовлює актуальність для регіону зовнішніх та внутрішніх загроз національній безпеці держави, Управління СБУ в Сумській області звертається до мешканців регіону і надалі з розумінням ставитись до проведення заходів, які сприяють посиленню рівня захисту від можливих терористичних загроз, а також не втрачати пильність.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації про протиправні дії, пов’язані з можливою терористичною або диверсійною діяльністю, просимо негайно повідомляти на цілодобову «лінію довіри» УСБУ в Сумській області (0542-) 610-069 або на електронну адресу Управління usbu_sum@ssu.gov.ua.

 

Прес-група УСБУ в Сумській області

 06.07.2018 09:58

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"