Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення



 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«І НЕБО ПЛАКАЛО З ЛЮДЬМИ»: МІТИНГ-РЕКВІЄМ ДО 30-РІЧЧЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 1986року у пам’яті українського народу назавжди залишиться символом невичерпного болю, а також – великої мужності наших співвітчизників. Вже 30 років минуло з тих страшних подій, трагічні наслідки які відчуватиме ще не одне покоління. Вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів аварії та висловити вдячність тим, хто боронив Батьківщину від радіаційного лиха, зібралися шосткинці – представники влади, працівники підприємств та організацій, студентська молодь та інші.

Депутат Верховної Ради України Ігор Молоток наголосив на обов’язку  держави піклуватися про людей, які втратили здоров’я заради безпеки своїх співвітчизників. «Завдяки їх  мужності і героїзму була ліквідована ця аварія і була врятована не тільки Україна, але й врятований  весь світ», - підкреслив він.

Здавалося, сама природа цього дня у скорботі разом з людьми –  невпинний дощ стікав сльозами по блискучому граніту нового пам’ятника, який було встановлено напередодні роковин. Але маленький паросток, що пробивається з-під такого знайомого «чорнобильцям» знаку радіаційної небезпеки, є втіленням нашої гордості та надії на краще.

Заступник міського голови Ніна Сиваєва  звернулася до присутніх: «В цей день висловлюю щирі слова вдячності від міського голови Миколи Петровича Ноги усім ліквідаторам  найстрашнішої катастрофи на планеті 20 сторіччя. Дякуємо за героїзм,  мужність та самовідданість, яку ви проявили в боротьбі в тих страшних умовах. Низький уклін вам від всіх жителів нашого міста!».    

В рамках заходу відбулося нагородження ліквідаторів грамотами та пам’ятними знаками. Голова громадської організації  «Інвалідів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Союз чорнобильців України» Василь  Ожоганич  підкреслив: Шосткинщина  - край справжніх патріотів: «505 ліквідаторів аварії на ЧАЄС було з міста Шостка, 136 із нашого району. Всі довели свою мужність, вони всі йшли гордо в пекло».

Молодь висадила навколо нововстановленого пам’ятника саджанці, які з часом перетворяться на величні дерева. Це символ життя, подарованого нам  героями-чорнобильцями. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



27.04.2016 14:21

Источник:




 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"